Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
[najobj]

... čuj, kaj jaz pa ne bom dočakal sklanjanja onega konota ali kako se že tisti tvoj venetski kon sklanja ? ... khmm, ali pa so moja preprosta vprašanja preveč praktična za tvoje zapletene genetske teorije ...

P.S.: če mogoče ne veš, kaj pomeni beseda sklanjanje in mi zato nisi nič odgovoril, je sklanjanje - če prav razumem venetsko - zelo verjetno sklanane ...
Aja, tebi verjetno lepše zveni sklanjanje v konja kot v kona ali konna.

Nedvomno ti prirojeni občutek tudi govori, da je boljše sklanjano sokolja kot sokola.

Eh ti varljivi občutki...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2818305

Strani: 1

najobj sporočil: 31.922
Zadnja sprememba: najobj 23.02.2020 20:22
[macon]
> [najobj]
>
> ... čuj, kaj jaz pa ne bom dočakal sklanjanja onega konota ali kako se že tisti tvoj venetski kon sklanja ? ... khmm, ali pa so moja preprosta vprašanja preveč praktična za tvoje zapletene genetske teorije ...
>
> P.S.: če mogoče ne veš, kaj pomeni beseda sklanjanje in mi zato nisi nič odgovoril, je sklanjanje - če prav razumem venetsko - zelo verjetno sklanane ...
Aja, tebi verjetno lepše zveni sklanjanje v konja kot v kona ali konna.

Nedvomno ti prirojeni občutek tudi govori, da je boljše sklanjano sokolja kot sokola.

Eh ti varljivi občutki...
... eh, občutki so včasih res varljivi, ampak če me tokrat občutki ne varajo, je sokol v slovenščini sokol in ne vem, zakaj bi sklanjal sokolja ...

Strani: 1