Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0430ABAKU sporočil: 1.782
Zadnja sprememba: 0430ABAKU 19.02.2020 13:28
Čez noč parkiral na hitri polnilnici!? O moj boh! To moraš biti pa tudi teleban I. klase.
Kolikorat ste pa prej s klasičnim avtom čez noč parkirali ob točilni pumpi z ročko v rezervoarju?

Še dobro da take kaznujejo, saj ima še kdo drug za polniti. Hitre polnilnice so namenjene, da hitro napolnijo čimveč avtov.
Sam sem pred časom pustil na POČASNI polnilnici avto 5 ur in dobil listek, da nisem edini in da bi rad še kdo drug polnil. Čeprav se mi je v 5 urah napolnilo samo pol.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2817607

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[0430ABAKU]
Čez noč parkiral na hitri polnilnici!? O moj boh! To moraš biti pa tudi teleban I. klase.
Kolikorat ste pa prej s klasičnim avtom čez noč parkirali ob točilni pumpi z ročko v rezervoarju?

Še dobro da take kaznujejo, saj ima še kdo drug za polniti. Hitre polnilnice so namenjene, da hitro napolnijo čimveč avtov.
Sam sem pred časom pustil na POČASNI polnilnici avto 5 ur in dobil listek, da nisem edini in da bi rad še kdo drug polnil. Čeprav se mi je v 5 urah napolnilo samo pol.
Veselica imenovana "elektromobilnost".

Nihce ne bo pustil avta z rocko v rezervoarju na pumpi. Zakaj ne? Ker traja "polnjenje" bencinarja 2 minuti.

"hitro" polnjenje z elektriko pa uro ali dve, kot piše v članku. V razliki se skriva 50% problema, na katerega smo tule opozarjali ze nekaj let. Drugih 50% je omrezje, katerega strosek se vse bolj odraza tudi v ceni polnjenja.

Tale jaguar ni zasedal samo polnilnega mesta. Tale jaguar je zasedal prikljucek na omrezje, ki je po moci ekvivalenten 30 stanovanjskim elektricnim prikljuckom.

Se bomo zaceli sedaj resno pogovarjati o fizikalnih omejitvah, ali bodo navijacice se vedno gonile svojo?

Strani: 1