1 ura
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
1 ura
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
2 uri
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino
3 ure
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
3 ure
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
7 ur
Delnica NLB: Zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
7 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
7 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
7 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
7 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni
7 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
7 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
13 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
13 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3
14 ur
Najbolj brani članki danes
16 ur
Viva podkast Atopijski dermatitis: naporna in podcenjena bolezen (PRO)
16 ur
Darko Muženič naj bi jutri odšel z vrha NPU-ja, namesto njega prihaja Borut Franca
22 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
22 ur
Od pandemije do družbe utrujenosti: dosegli smo dobo, v kateri se izgublja človečnost
1 dan
Je britanski premier Starmer vendarle pripravljen odstopiti? 1

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: KRKG - Krka

Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 53

anon-317718 sporočil: 626
[#2814718] 02.02.20 10:23 · odgovor na: alain (#2814706)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-317718 02.02.2020 10:33
Pogovarjate se o hipotetiki čez 4 leta, a veliko nas ne bo več v delniški čez 6 mesecev. Če smo že pri tem je cela panoga Farmacije mafijska.
Bo pa kljucno za ceno v naslednjih tednih kaj bo z virusom. Kdaj bodo dali ven resnico, da po trenutnih podatkih umre le 2 procenta ljudi in s tem umirili paniko, ki jo delajo.

Gre se za to, da je 46 mrtvih v zadnjem dnevu zaradi novega virusa smesna stevilka. In zaradi 1 panicnega prodajalca smo tam kjer smo namesto na 82 EUR kjer bi bili brez virus panike. Vsaj naš nacionalni inštitut je realen
www.rtvslo.si/zdravj...krb/513225
alain sporočil: 5.172
[#2814719] 02.02.20 10:26 · odgovor na: anon-317718 (#2814718)
Odgovori   +    1
Na koncu bo vse prislo na svoje mesto, kljucni bodo rezultati q1...
anon-317718 sporočil: 626
[#2814721] 02.02.20 10:31 · odgovor na: alain (#2814719)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-317718 02.02.2020 10:32
Bravo Alain točno to. 85 EUR nam ne uide. Ali bo to v torek ali pa čez 1 mesec.
alain sporočil: 5.172
[#2814723] 02.02.20 10:43 · odgovor na: anon-317718 (#2814721)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: alain 02.02.2020 10:43
No rezultati q1 bodo maja...
anon-317718 sporočil: 626
[#2814724] 02.02.20 10:45 · odgovor na: alain (#2814723)
Odgovori   +    0
Mi moramo seveda prvo priti na svoje za rezultate 2019. 1 kvartal pa bo dal nov zagon...
alain sporočil: 5.172
[#2814725] 02.02.20 10:46 · odgovor na: anon-317718 (#2814718)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: alain 02.02.2020 10:51
Ravno obratno, verjetno nas bo veliko še v delniški knjigi čez 6 mesecev, ker dokazano tvoj način trgovanja s skoki ven in noter ne prinaša dolgoročno boljših rezultatov kot če zgolj držiš delnice...In si na napačnem trgu, če sanjaš kakšne enormne rasti z velikimi skoki...za to je nasdaq. Je pa jasno, da bi bil zadovoljen s slovenskim trgom kapitala z donosi 10% + dividenda je potrebno imeti par sto tisoč eur kapitala.
peterw sporočil: 2.141
[#2814849] 03.02.20 11:07 · odgovor na: alain (#2814725)
Odgovori   +    1
Ups. Kar konkreten padec
IgorBinder sporočil: 235
[#2814852] 03.02.20 11:14 · odgovor na: peterw (#2814849)
Odgovori   +    0
[peterw]
Ups. Kar konkreten padec
Kljub odličnemu poslovanju je trenutno cena nekateri analitikov:
Average target price 73,48 €
Moja ocena konec leta še vedno 82,00 EUR
Sem pa kljub temu naredil danes prodajo delnega portfelja po današnjih najvišjih tečajih, ker bolje vrabec v roki kot golob na strehi.
Sledijo pa ponovni nakupi.
alain sporočil: 5.172
[#2814855] 03.02.20 11:17 · odgovor na: peterw (#2814849)
Odgovori   +    1
Samo na Krki ali pada cela slovenska borza? Medtem ko so evropske borze stabilne, se slovenska odziva na kitajske:-)))))
alain sporočil: 5.172
[#2814885] 03.02.20 12:55 · odgovor na: (#2814867)
Odgovori   +    1
Eh vse to je bilo že videno, panika z nekim virusom, kjer je umrljivost enaka navadni gripi (ja tudi tam umirajo ljudje, če preide v pljučnico) se bo kmalu polegla in tako svetovni indeksi kot delnice na ljse bodo šle počasi nazaj...pač zmeraj je nek razlog za korekcijo...
anon-317718 sporočil: 626
[#2814889] 03.02.20 13:24 · odgovor na: alain (#2814885)
Odgovori   +    0
Tudi jaz sem prodal večinoma. Ko bo vrhunec virusa čez 2 tedna takrat bom nazaj kupil po isti ceni ali ceneje. Zakaj bi zdaj tvegal in gledal rdeče številke vsak dan?
alain sporočil: 5.172
[#2814890] 03.02.20 13:27 · odgovor na: anon-317718 (#2814889)
Odgovori   +    1
V tvoje nakupno prodajne špekulacije nihče ne dvomi na tem forumu...
peterw sporočil: 2.141
[#2814892] 03.02.20 13:29 · odgovor na: alain (#2814890)
Odgovori   +    0
[alain]
V tvoje nakupno prodajne špekulacije nihče ne dvomi na tem forumu...
:D
anon-317718 sporočil: 626
[#2814896] 03.02.20 13:39 · odgovor na: peterw (#2814892)
Odgovori   +    0
Že kar vidim jutrišnje naslove: Število okuženih preseglo 20.000!!! :)
ljsefan sporočil: 803
[#2814898] 03.02.20 13:43 · odgovor na: anon-317718 (#2814889)
Odgovori   +    0
[Zlatko2020]
Tudi jaz sem prodal večinoma. Ko bo vrhunec virusa čez 2 tedna takrat bom nazaj kupil po isti ceni ali ceneje. Zakaj bi zdaj tvegal in gledal rdeče številke vsak dan?
Saj jih verjetno ne boš. Situacija na evropskem parketu je danes že stabilna, podobno se obeta tut čez lužo. Pa odkupi s strani Krke so se/se bodo verjetno tut začel.
anon-317718 sporočil: 626
[#2814900] 03.02.20 13:45 · odgovor na: ljsefan (#2814898)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-317718 03.02.2020 13:45
Evo to je tud ključni podatek zame. Čim bom videl v top50, da Krka spet kupuje grem nazaj notri.

Si prepričan, da ne bomo nižje čez 2 tedna ko bo v tem tempu rasti 220.000 okuženih?
alain sporočil: 5.172
[#2814902] 03.02.20 13:52 · odgovor na: anon-317718 (#2814900)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: alain 03.02.2020 13:54
A nisi ravno ti limal članke, kako ni panike zaradi tega virusa? Koliko ljudi pa misliš, da ima druge viroze ravno zdaj v tem trenutku? Koliko milijonov ljudi? In ja določen % (v veliki večini s slabim imunskim sistemom) jih vedno umre...
alain sporočil: 5.172
[#2814905] 03.02.20 13:57 · odgovor na: anon-317718 (#2814900)
Odgovori   +    0
Tole je tvoj post včeraj, ej včeraj človek:
"Bo pa kljucno za ceno v naslednjih tednih kaj bo z virusom. Kdaj bodo dali ven resnico, da po trenutnih podatkih umre le 2 procenta ljudi in s tem umirili paniko, ki jo delajo.

Gre se za to, da je 46 mrtvih v zadnjem dnevu zaradi novega virusa smesna stevilka. In zaradi 1 panicnega prodajalca smo tam kjer smo namesto na 82 EUR kjer bi bili brez virus panike. Vsaj naš nacionalni inštitut je realen
www.rtvslo.si/zdravj...krb/513225"
Ti moraš imeti hude probleme sam s sabo, čisto resno...
anon-317718 sporočil: 626
[#2814906] 03.02.20 13:59 · odgovor na: alain (#2814905)
Odgovori   +    0
Saj je obema jasno, da virus ni problem. Problem je pa panika, ki se ustvarja in se bo še ustvarjala zaradi tega virusa. Pač eni mamo stop loss, če delnica pada 2-3 dni zapored prodaš.

Imaš pravico se odločiti drugače. Lahko cel teden gledaš rdeče številke, če ti to paše.
ljsefan sporočil: 803
[#2814907] 03.02.20 14:00 · odgovor na: anon-317718 (#2814900)
Odgovori   +    3
Če bi bil prepričan - predvsem v smislu dovolj velike razlike -, bi nardil enako kot ti :)

Sicer pa na KRKG gledam malo drugače kot ti. Namesto skakanja in and out mi je to bolj dolgoročna opcija, ki mi zagotavlja miren spanec. Dividenda je vsako leto bolj mastna, če pa tečaj po poti malo zaniha, pa naj. Do mojega PNC mislim da ne bo več prišel :)
alain sporočil: 5.172
[#2814908] 03.02.20 14:02 · odgovor na: anon-317718 (#2814906)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: alain 03.02.2020 14:10
O kakšni paniki pa govorimo? Danes so evropske borze stabilne? Verjetno bi kakšna panika morala takoj zajeti evropske borze, če je kaj na tem a ne? Kot Romunija a ne Zlatko, en dan kazen 150 mio eur, drug dan vse je ok...
IgorBinder sporočil: 235
[#2814913] 03.02.20 14:19 · odgovor na: ljsefan (#2814907)
Odgovori   +    1
[ljsefan]
Če bi bil prepričan - predvsem v smislu dovolj velike razlike -, bi nardil enako kot ti :)

Sicer pa na KRKG gledam malo drugače kot ti. Namesto skakanja in and out mi je to bolj dolgoročna opcija, ki mi zagotavlja miren spanec. Dividenda je vsako leto bolj mastna, če pa tečaj po poti malo zaniha, pa naj. Do mojega PNC mislim da ne bo več prišel :)
Naj se jaz oglasim, zakaj moja prodaja. Pri mojih večjih prodajah, lepo izkoriščam nekaj procentne padce z ponovnimi nakupi, kljub provizijam in plačilom kapitalskega dobička. Je pa res da hitro kupim nazaj vse delnice v katere zaupam, in lahko ostanem tudi dolgorčni investitor nekaj let če je potrebno.
alain sporočil: 5.172
[#2814914] 03.02.20 14:23 · odgovor na: IgorBinder (#2814913)
Odgovori   +    0
Seveda teoretično vse to špila, ampak na dolgi rok se običajno kratkoročni trading ne izkaže kot uspešna strategija v primerjavi z dolgoročnim lastništvom...
ljsefan sporočil: 803
[#2814919] 03.02.20 15:11 · odgovor na: IgorBinder (#2814913)
Odgovori   +    3
Sure, če tebi tako sede, feel free to do it :)

In ja, tale tvoja zadnja poteza je bila nedvomno zmagovalna, nobenega dvoma o tem. Ampak da boš pa vsak val tako dobro zajahal, pa ni realno za pričakovat ...
alain sporočil: 5.172
[#2814929] 03.02.20 16:11 · odgovor na: ljsefan (#2814919)
Odgovori   +    0
No saj bomo videli po koliko bodo fantje kupili nazaj, ameriske borze ze lepo rastejo nazaj...
IgorBinder sporočil: 235
[#2814933] 03.02.20 16:36 · odgovor na: alain (#2814929)
Odgovori   +    0
[alain]
No saj bomo videli po koliko bodo fantje kupili nazaj, ameriske borze ze lepo rastejo nazaj...
Alain, ne se bat vsaj za mene ne. Jaz sem zadovoljen z nekaj tisoč eur-i dobička, pa če tudi jutri kupim nazaj po 74,20 eur vso količino in spet čakam. Lahko pa tudi ne kupim so še druge priložnosti ne samo Krka. Tako igro igram že nekaj mesecev in lahko rečem da sem nadvse zadovoljen.
Tujina pa kot kaže, lepo raste meni je všeč, zato pa sledi slej, ko prej še prodaja Ameriških in Kitajskih delnic.
alain sporočil: 5.172
[#2814945] 03.02.20 18:44 · odgovor na: IgorBinder (#2814933)
Odgovori   +    0
Kot sem ze napisal, jahanje valov na nelikvidni in neucinkoviti slovenski borzi na dolgi rok ne more biti uspesno v primerjavi z dolgorocnim lastnistvom delnic...
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2814971] 03.02.20 22:09 · odgovor na: alain (#2814905)
Odgovori   +    0
[alain]
Tole je tvoj post včeraj, ej včeraj človek:
"Bo pa kljucno za ceno v naslednjih tednih kaj bo z virusom. Kdaj bodo dali ven resnico, da po trenutnih podatkih umre le 2 procenta ljudi in s tem umirili paniko, ki jo delajo.

Gre se za to, da je 46 mrtvih v zadnjem dnevu zaradi novega virusa smesna stevilka. In zaradi 1 panicnega prodajalca smo tam kjer smo namesto na 82 EUR kjer bi bili brez virus panike. Vsaj naš nacionalni inštitut je realen
www.rtvslo.si/zdravj...krb/513225"
Ti moraš imeti hude probleme sam s sabo, čisto resno...
:))))

Zdaj je pa virus panika kriva, da ni Krka 82€!???

Da CRKNEŠ od SMEHA!!

In ti se imaš za ekomomskega strokovnjaka!????

*Jaztisesvojihovcnebizaupalzacu vanje!!
pirdih sporočil: 210
[#2814975] 03.02.20 23:10 · odgovor na: anon-333107 (#2814971)
Odgovori   +    1
To sporočilo je izbrisal avtor (04.02.2020 08:32)
alain sporočil: 5.172
[#2814976] 03.02.20 23:28 · odgovor na: anon-333107 (#2814971)
Odgovori   +    0
Ti si pa tok neumen, da sploh ne vidis, da je moj napisan post v navednicah, kar pomeni, da je ta tekst napisal nekdo drug...sam se ponovim ze napisano s tabo se nima smisla ukvarjati...ti kr nabijaj

Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 53


vm-kiva