Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Šarec odstopil

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
[0513ANITO]
Osnova demokracije je to, da hodiš na volitve, če drugega ne oddaš naveljavno glasovnico (meni se to sicer ne zdi pametno), ali pa voliš za najmanjše zlo (glede na lastne preference).

Če ostaneš doma se nimaš kaj PIZDIT.
Pizdili smo tudi v Jugi, ki je prav tako imela "izrekanje ljudske volje", le da samo z eno možnostjo. In nismo šli, ker bi samo potrjevali farso, ki je KP služila za legitimizacijo svojega početja. V nobenem primeru tisto ni imelo zveze z demokracijo. Kakšna je potem razlika med volitvami z enim kandidatom (kot recimo v SD-SS) in volitvami, kjer nimam nobene pametne izbire? Po mojem nobene in je to čista izguba cajta in denarja. Sicer pa: očitno nikoli ne bo prav. Jajota ne bom volil nikoli več. Tonin je en brezveznik in Jajotova rezerva v sili, če bi volil t.i. levico, pa bi za vas bil prisesanec na državne jasli, ljubitelj visokih davkov, levi opranoglavec,.... skratka sokriv za vse zlo, ki so ga kao "moji" zagrešili v tej državi. Moja edina preferenca je, da bi končno enkrat dobili normalno oblast, to pa je nemogoče iz že večkrat opisanih razlogov. Skratka, isti qurac je, kdo je na oblasti, ker bom vseeno mastno plačeval.