Zasebnost

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: CICG

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Micare sporočil: 1.582
[Borza] Tema: CICG
[#2813422] 25.01.20 11:17 · odgovor na: anon-518732 (#2813415)
Odgovori   +    2
Tudi jaz sem vašega mnenja. Zakaj nekateri sploh objavijo, kratek in jasen komentar na ceno ali na padanje cene pa ne bi ugibal. Je nek interes ali govorica v korist tega interesa. Tako kot je bilo pri certifikatih rečeno, da so to žetoni za ju box.
Jaz nimam skrivnega interesa, niti nobenemu ne povem kako se izigra predpise, ne šepetam nežnih besed, da mu pride, da kupi Cinkarno in meni da bakšiš. Niti ne nameravam kogarkoli opehariti, mu zapleniti delnice, obveznice, stanovanje, denar, privatizirati zemljo, na tak način, da bodo naši vnuki dekle in hlapci na lastni zemlji, prekarni delavci po Svetu. Pretiravam? Tudi jaz sem verjel državnim manipulantom in nimam za popravilo 100 let stare strehe.
Delnice Cinkarne imam za skrajno silo. In vsako leto bi brez dividende živel kot pes na ketni. Že sedaj ni za bencin zana lepše, kapiranje brez vode in elektrike na morju in zobe. Pokojnina je vsako leto krajša, kljub vse večji racionalnizaciji porabe. Tako pa je za registracijo in kurjavo.

Delnice Cinkarne imam zaradi dividende. Če bo šlo tako naprej, se nakupna cena povrne v desetih do petnastih letih. Torej povprečno od 10% do minimalno 5% donos. Nimam pa podatka za zadnjih 10 let. Pričakujem podobno rast.

Delnic Cinkare ne bom prodal, če ne bo sile ali cena ne doseže vsaj 400€. Pa še to ne vseh. Moram porazdeliti revščino v več košar. V drugih košarah so se jajca razbila ali so jih zdručkali.

Lep dan, vsem skupaj.