Zasebnost

Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Znamka DS: simbol razkošja in napredka

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

drugmirko sporočil: 1.301
mater, kolko rožic ste in so "nasadili" v ta reklamni pamflet... :)). kaj je pa razlog? a bodo štacuno tud pr nas odprli?

žal je edino, kar je res, res tisto, da so še daleč od vrha! ker... pri teh dveh modelih kolikor jih majo do sedaj, je vse preveč kompromisov in... kako se že nobel reče... "idiosinkratičnih" nepotrebnosti, ki jezijo tud mene pa sem fan matične znamke (in posledično mehek na DS-e), kaj šele kakšne "germanofile"...
in kaj se je zgodilo s planom "en nov model na leto"? kako jih bodo v prihodnjih dveh letih meli 6, če sta zdej samo dva, z limuzino D segmenta pa nekej "štrikajo" že pr kitajcih... kar posledično pomeni zamik tudi v evropi. v naslednjem letu bl zgleda, da ne bodo meli niti treh, kaj šele šest v naslednjih dveh letih...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2805445

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[Avto] Tema: Znamka DS: simbol razkošja in napredka
[#2805474] 29.11.19 14:10 · odgovor na: drugmirko (#2805445)
Odgovori   +    3
[drugmirko]
mater, kolko rožic ste in so "nasadili" v ta reklamni pamflet... :)).
Zato so reklamni pamfleti, da se rozice sadi :-). Najbrz so sponzorja menjal - vcasih je bil Opel. PSA je kupil Opla in morebiti tudi sponzorstvo zdaj bolj ravnotezijo na vse brande znotraj koncerna.

Meni je vsec, ker tisto posilstvo s tisoc in enim Oplom je bilo res neprebavljivo. Zdaj bo pa poleg holzerskega Opla se fini DS, pa lepi pezojcki, pa svojski citroeni. Morda bodo v kratkem se fiati in chryslerji. Pluralizem :-)

Strani: 1