Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.939
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2804351] 22.11.19 15:27 · odgovor na: pobalin (#2804298)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 22.11.2019 15:27
[pobalin]
> [najobj]
> BTW, tudi v Sloveniji smo prekinili sodelovanje z Britanci pri frekanju plina, pa smo hvalabogu v EU in noben ni odstavil našega dosmrtnega kralja instagrama

Za moj okus si preveč nemaren pri podrobnostih. Barbiko bi lahko primerjal z Moralesom, če bi si za vsako ceno poskušal izposlovati (izsiliti) še tretjo kandidaturo in izvolitev. Tega še Putin ni storil, ampak se je prekanjeno dal parkirati na drug državni fotelj, nakar se je spet lahko potegoval za prvega.

> vsekakor pa naliman članek pritrjuje mojim domnevam, da je litij razlog za "demokratizacijo" Bolivije ...

Mora biti fino, ko so enolični odgovori vedno tako lepo na dlani... Saj je čisto nemogoče, da bi bil litij povod ali razlog za avtokratizacijo, razvoj kulta nepogrešljivost Moralesa, posle Eva Evo pa vse to.
... čuj, če mi ti ne bi povedal, da je pokojna, bi zdaj spet Strojanovo Elko omenil, ker mi je res vseeno, kdo je v Boliviji predsednik, če seveda ni "demokratično" nastavljen od "vesekoga" zaradi "vesečesa" ...

P.S.: raje bom nehal s svojim enoličnim pogledom na izkoriščanje gospodarskih potencialov Južne Amerike, ker me zaradi širine svojega pogleda narobe razumeš oziroma tebe sploh ne zanima in ne vidiš tega, kar zanima mene in kar vidim jaz ... khmm, in kar za razliko od njegove mehke variante v Evropi za neposlušne v Južni Ameriki vedno bolj postaja kolonializem v obliki, ki smo ga poznali iz zgodovinskih knjig ...