Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2801795] 06.11.19 16:48 · odgovor na: najobj (#2801784)
Odgovori   +    2
[najobj]
... evo, čeprav sem na totem forumu vajen marsičesa, si me s svojo vzvišeno ignoranco le malo presentil ...
... čuj, ne bit zdaj užaljen. Si me vprašal in sem ti odgovoril. Pobalinski slog širim kot a.o.o. - anonimnež z omejeno odgovornostjo.
BTW, kaj je produktivna debata?
Po mojem je minimum, da se včasih kaj naučimo od drugih, če se jim že ne moremo mnenjsko približati.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2801795

Strani: 1

najobj sporočil: 31.944
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2801988] 07.11.19 15:24 · odgovor na: pobalin (#2801795)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 07.11.2019 15:26
[pobalin]
> [najobj]
> ... evo, čeprav sem na totem forumu vajen marsičesa, si me s svojo vzvišeno ignoranco le malo presentil ...

... čuj, ne bit zdaj užaljen. Si me vprašal in sem ti odgovoril. Pobalinski slog širim kot a.o.o. - anonimnež z omejeno odgovornostjo.

> BTW, kaj je produktivna debata?
Po mojem je minimum, da se včasih kaj naučimo od drugih, če se jim že ne moremo mnenjsko približati.
... eh, glede na moje dolgoletne izkušnje je debata na totem forumu produktivna takrat, ko se eminentni forumaši strinjajo sami s sabo in se trepljajo po ramenih, tako da te seveda razumem, zakaj je tvoja milostna debata z mano jalova, ker se iz nje nisi nič naučil forum.finance.si/?m=...994&single , če se mi že ne moreš mnenjsko približati ...

P.S.: nalimano je za ilustracijo tvojega "znanja" o vlogi in pomenu športa s poudarkom na fuzbalu kot športu za primitivce ... khmm, ker so Kitajci in Hong Kong pač predaleč, pa se zato do tja ne vidi tako dobro in bo na zaplet/razplet treba še malo počakat ...

Strani: 1