Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-466864 sporočil: 3.316
čas vnosa: 22.09.19 09:54
[pobalin]
> Če denarja ne bo, bi lahko okoli 600 tisoč ljudi, od tega 150 tisoč Britancev, kolikor jih trenutno dopustuje z agencijo, obtičalo na svojih destinacijah.

A teh 600k dopustnikov ni že vnaprej plačalo svojih počitnic? A da so? Ja, kam je pa izginil njihov denar? A da kar po Zidar&tovarišijsko, za plačilo povratka prejšnjih počitnikarjev... Kul, tenk ju veri mač for informejšn, gut tu nou.
en "pero" trdi tule, da so britanci pojem poštenja...WTF
jaz pa trdim, da nategunstvo in prevare in vse kar spada zraven izvira ravo od britancev, mi kao "balkanci" in tapravi "balkanci" so pravi vajenci za britance, samo oni hočejo nam vcepit pojem"bakanska posla" ma fuck off-jebejo na se že enkrat, itak se imajo za nekaj več in njim vse pripada po defoltu in da so nad vsemi, ki hodijo po tej zemlji.......

Lp

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2795055

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[FIN-466864]
jaz pa trdim, da nategunstvo in prevare in vse kar spada zraven izvira ravo od britancev
No, jaz pa pravim, da so barabe in poštenjaki, prebrisanci in bedaki kar precej enakomerno, pravično posejani po kugli zemaljskoj. Različne geneze držav, narodov, zgodovinske okoliščine ipd. pa pač vpliva na oblikovanje njihovih navad in običajev. Tudi poslovnih. Eni Jankovići bi komot zrasli gor v Brexitaniji ali Nemčiji, je pa vprašanje, če bi ata lahko dobil tak status nacionalnega pomena. Morda pa, če pogledam, iz česa vse se je izvlekel in kam je prilezel Boris...

Strani: 1