Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2794126] 17.09.19 00:14 · odgovor na: Gustl (#2794092)
Odgovori   +    0
Ciljal sem na poplavo enih poslovnih srečanj, konferenc, simpozijev, ki jih oglašuje in soorganizira Delo na področju podjetništva, energetike, okolja, medicine itn. (ni da ni). Meni izgleda čisti kopipejst vaših "prilog/portalov" in iventov, pa že Svet kapitala mi je izgledal kot pljunute fake Finance, ki bi jih nekdo priredil kot prilogo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2794126

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2794141] 17.09.19 07:18 · odgovor na: pobalin (#2794126)
Odgovori   +    0
[pobalin]
Ciljal sem na poplavo enih poslovnih srečanj, konferenc, simpozijev, ki jih oglašuje in soorganizira Delo na področju podjetništva, energetike, okolja, medicine itn. (ni da ni). Meni izgleda čisti kopipejst vaših "prilog/portalov" in iventov, pa že Svet kapitala mi je izgledal kot pljunute fake Finance, ki bi jih nekdo priredil kot prilogo.
V Svetu kapitala v članku "Stroški in priložnosti podnebne krize za podjetja" piše, da vse zelene, čiste, okoljske, nizkoogljične tehnologije "ustvarjajo nova zelena in bolj pravična delovna mesta..." Kakšna so to pravična delovna mesta oz. kakšna so bolj pravična delovna mesta? Kakšna so nepravična delovna mesta? Se nepravična delovna mesta v skladu z Mao Zedongovo teorijo o protislovju, v revolucionarno razrednem boju preobrazijo v pravična delovna mesta?

Pravična in bolj pravična delovna mesta na: svetkapitala.delo.si...tja-226758
Gustl sporočil: 13.629
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2794144] 17.09.19 07:32 · odgovor na: pobalin (#2794126)
Odgovori   +    1
[pobalin]
Ciljal sem na poplavo enih poslovnih srečanj, konferenc, simpozijev, ki jih oglašuje in soorganizira Delo na področju podjetništva, energetike, okolja, medicine itn. (ni da ni). Meni izgleda čisti kopipejst vaših "prilog/portalov" in iventov, pa že Svet kapitala mi je izgledal kot pljunute fake Finance, ki bi jih nekdo priredil kot prilogo.
Aja to. Si opazil, hehe.

Jah, tako rata, ce ego odloča o biznisu, ne pa fokusiranje na stranke.

Je pa to predvsem kompliment naši ekipi. Nekateri drugi mediji imajo radi naše projekte, naše poslovne modele, naše ljudi...ampak džabe vse to, če ne veš, kaj delaš.

Oz predvsem - ZAKAJ to delaš.

Strani: 1