Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.405
[0121ZA1]
ne razumeš.... problem je v slednjem( zapisal je Pobalin): Vse skupaj je gnoj, ki je ostal za pokvarjenim javnim uslužbencem, ki je plenilsko tranzicijo izkoristil za bogatenje sebe in pajdašev - na račun neke pajdaško vodene ultra invazivne avstrijske deželne banke, tako rekoč koroške NLB

to na kar se pa ti sklicuješ pa je samo posledica zgoraj navedenega dejanja.... če sem ti sedaj dovolj nazorno obrazložil....lp
Ta del jaz že od začetka razumem. Ampak še enkrat, on je to pač naredil. To da je pa nekdo to od njega kupil, pri polni zavesti, poslovni sposobnosti, si je pa sam kriv. A je bilo dejstvo, da je zraven železniška proga neznanka, ki se je pokazala po koncu? Ni. Je bilo zanano. Če kupiš stanovanje za 500.000 EUR lahko žrtvuješ pol ure svojega časa in poslušaš kako glasen je vlak, ki pelje mimo. Ali morda ni bilo znano, da stavba leži poleg izjemno prometnega križišča? Je bilo.
A je kriva država oz. občina, ker sta dopustili gradnjo? Morda, ampak spet pridemo na to, da je bila situacija znana pred nekupom. In ali lahko res pričakujemo, da država oz. občina vsem zagotavljata, da ne bodo živeli z malo hrupa?
Mene doma moti, da mi nabija cerkeveni zvonik. A moram to sprejeti, tako kot vsi moji sosedje. In zvonik je bil tam preden je bila hiša v kateri živimo postavljena. A potem zapremo brniško letališče? Ker v Kranju in Šenčurju se sliši letala in je moteče. Zadeva je moteča za nekaj 10.000 ljudi. A se letališča ne zapre. Pa je tukaj tako, da so bila naselja kot so Kranj, Šenčur itd. zgrajena pred letališčem.

Skratka, da zaključim, v Situli so stanovanja kupovali špekulantje, ki so točno vedeli kaj kupujejo. Lahko se pogovarjamo, da naredi država protihrupno ograjo znotraj vseh naselij v Sloveniji. Samo je to možno narediti samo postopno in prioritetno tam, kjer so posledice hrupa najhujše. In to niti pod razno ni Situla, ki je moderna stavba in se ta hrup sliši precej manj kot v starejših stavbah.