Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 23.08.2019 12:27
[mimoidoci]
> [najobj]
> > [mimoidoci]
> > > [jutekszalec]
> > >
> > > Jaz bi rekel, da so bile slovenske delnice v povprečju bolj donosne od tistih v zahodnih državah. Kateri tuji skladi so tako pridobivali kot Rastko in Galileo na začetku? Kako je Kučan onemogočil normalno plemenitenje kapitala? Jaz sem stanovanje kupil od dobičkov na Ljubljanski borzi.
>
> > DADAS je odgovor na vsa tvoja vprašanja, le stanovanjskega ti ne bi rešil.
>
> ... čuj, če se prav spomnim, je Dare marsikomu rešil stanovanjsko vprašanje, dokler preveč motečega niso "rešili" njegovega ...
>
> P.S.: ko je pretirano samozavesten Dare enkrat nehote izjavil, da bo ob takšni borzi kmalu postal lastnik cele Slovenije, je bilo njegove zgodbe konec in se je začela neka druga zgodba ...
Morda sem res malce dolgoročno odgovoril, ker pri Dadasu je bilo potrebno biti hiter.

P.S.: Ampak ker vidim, da v sosednjem postu (na katerega ti ne morem odgovoriti) mešaš besedici neoliberalizem in globalizacija (glede kritike vplivnosti Facebooka in Googla) in celo poudariš, da ni ustreznejše besede kot neoliberalizem, se ob morebitni zgornji nenatančnosti niti ne sekiram preveč.
... čuj, dandanašnji je res težko biti natančen, če pa sta Google in Facebook edina, ki sta zmotila tvoje kritično oko, sem s svojo (ne)natančnostjo opisa vzrokov in posledic dogajanja po svetu zelo zadovoljen ...