Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

EKSPROPRIACIJA sporočil: 422
Državnim intervencijam ti praviš neoliberalizem. Skrbi me tvojih 26.000 objav. Mogoče bi ti morali plačati ne samo pisanje po forumu ampak tudi kakšen šnelkurs iz makro ekonomije. Po tvoji logiki je bilo tudi tiskanje denarja na Topčideru (BG) v bivši Jugoslaviji neoliberalizem, pa ni bil. Bil je socializem.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2790008

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 22.08.2019 15:58
[EKSPROPRIACIJA]
Državnim intervencijam ti praviš neoliberalizem. Skrbi me tvojih 26.000 objav. Mogoče bi ti morali plačati ne samo pisanje po forumu ampak tudi kakšen šnelkurs iz makro ekonomije. Po tvoji logiki je bilo tudi tiskanje denarja na Topčideru (BG) v bivši Jugoslaviji neoliberalizem, pa ni bil. Bil je socializem.
... čuj, na tebi bi se lahko učili, kaj pomeni biti pismen in hkrati funkcionalno nepismen ...

P.S.: ker si tako pameten, bi lahko svetoval Draghiju, kaj naj naredi, da bo njegova denarna politika delovala in bavarski premier Markus Söder skupaj z nemškim finančnim ministrom Olafom Scholzem ne bo rabil jamrat zaradi ležerin namesto obresti na depozite varčevalcev, če ostanem samo v Nemčiji in iz istega razloga jamranja stručkotov za kapitalizem na totem forumu ne omenjam ... aja, sicer je lepo, da te skrbi mojih 26.763 objav na totem forumu, ampak ker si stručko za matematiko, boš lahko izračunal, da te to ne rabi skrbet, če moje pisanje na toti forum v zadnjih 15 letih ne skrbi mojega delodajalca, ker je njemu pomembno, kaj naredim in ne koliko časa delam ...

Strani: 1