Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-379669 sporočil: 7.967
Si pomislil, da sta ta Mercedesa (standard) za viske goste, ki jih gostimo ali jih bomo gostili?

Po moje se bo Šarec redko z njima vozil (če kdaj), za organizacijo dogodkov na visoki ravni, pa jih potrebujemo. (Četudi gre za princa Harryja.)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2789797

Strani: 1

elsup sporočil: 365
pesmo, ampak a jih res potrebujemo?
sopranos sporočil: 11.404
Zadnja sprememba: sopranos 21.08.2019 19:00
[]
Si pomislil, da sta ta Mercedesa (standard) za viske goste, ki jih gostimo ali jih bomo gostili?

Po moje se bo Šarec redko z njima vozil (če kdaj), za organizacijo dogodkov na visoki ravni, pa jih potrebujemo. (Četudi gre za princa Harryja.)
Seveda jih največ uporabljajo naši politiki. Sorry, ampak mi smo majhna, srednje razvita država in moramo racionalno porabljati resurse, ki jih imamo na voljo.

Pri nas politiki preganjajo luksuz pri zasebnikih, sami bi ga pa imeli. Jebeš to. Naj se svojat potem vozi v cliotih. Pa za te Mercedese naj se jim obračuna boniteta. Tako vozniku kot tistemu, ki ga voznik vozi.

Pa dajmo si nehati lagati, ti beboti ne bodo s tujimi državniki sklenili nobenega resnega posla. Ker ga ne znajo. Če pa ga že po kakšnwm čudežu bodo, bo pa to tak posel, da bi bilo bolje če ga ne bi bilo, ker bo nam v škodo.

Evo, primer podjetja, ki državi letno plača 30 mio EUR davkov, za nagrado pa dobi prst v ... izvozniki.finance.si...o?src=live

Peš naj hodijo ali pa z javnim prevozom, ne pa z modrimi lučkami po avtocesti.
slovenecnb1 sporočil: 5.624
[]
Si pomislil, da sta ta Mercedesa (standard) za viske goste, ki jih gostimo ali jih bomo gostili?

Po moje se bo Šarec redko z njima vozil (če kdaj), za organizacijo dogodkov na visoki ravni, pa jih potrebujemo. (Četudi gre za princa Harryja.)
Za to se najema zunanje službe varovanja in avtov in tiste 3 dni plača in imaš vse v enem paketu pri nas pa pet varovanj klump itd brez sistema
najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 22.08.2019 11:39
[]
Si pomislil, da sta ta Mercedesa (standard) za viske goste, ki jih gostimo ali jih bomo gostili?

Po moje se bo Šarec redko z njima vozil (če kdaj), za organizacijo dogodkov na visoki ravni, pa jih potrebujemo. (Četudi gre za princa Harryja.)
... čuj, za nedojebane paciente imajo Srbi pregovor "videla žaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu" ...

P.S.: kot je bilo že napisano, se za obiske pomembnežev iz tujine komot najame ustrezna vozila - BTW, kdo na tem svetu bo v Ljubljani naredil atentat na finskega predsednika ? - medtem ko si Trump, Putin in podobni kalibri v Sloveniji podobne vukojebine s sabo pripeljejo siol.net/avtomoto/zg...etu-429335 svoje "zverine" ... aja, pa da ne bo pomote, nikomur nisem nič fauš, ampak kar je preveč, je preveč, sploh če pomislim na tistih nekaj centov večjo plačo, o kateri se zaradi vsesplošnega šparanja vlada že leta pogaja s sindikalisti javnega sektorja ...
0430ABAKU sporočil: 1.783
[]
Si pomislil, da sta ta Mercedesa (standard) za viske goste, ki jih gostimo ali jih bomo gostili?

Po moje se bo Šarec redko z njima vozil (če kdaj), za organizacijo dogodkov na visoki ravni, pa jih potrebujemo. (Četudi gre za princa Harryja.)
To šteje samo pri diktatorjih 3. sveta.
Če gostiš visoke goste razvitega sveta (zahodne in severne Evrope), bodo cenili, ko bodo opazili, da ceniš denar davkoplačevalcev.
Res rabimo delati vtis na diktatorčke? Nismo več neuvrščeni.

Strani: 1