Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-16741 sporočil: 3.984
Hehehe. Se pravi, če se ti v bajti naselijo podgane, boš šel državo spraševati, kako smeš s to živalco, ki je tradicionalno tisočletja s človekom delila ekosistem, ravnati?

In bodo minister dejali, ako preglodajo steno, postavi okoli nje ograjico, ki sme biti visoka največ 76,4 cm in atestirana v skladu z ISO-90000041? Če si lahko privoščiš mucka, le-ta ne sme imeti poročnikov daljših od 12mm.

Na kurec moj hehe.

Polni ste socinženirskih idej pri katerem hektarju naj se pričnejo ali nehajo subvencije in kje vse ima država pravico vtikati nos v privatno lastnino. Kupiš parcelo in naj bi državo spraševal, če si smeš napeljati vodo v bajti, če smeš pičiti volka ali podgano ali goloba na njej?

Ja, seveda moraš - slovenskemu hlapcu je svoboda tuja, on za vsako reč potrebuje dovolilnico, da sme nekaj narediti. Hvala bogu je del živčnega sistema vegetativen, drugače bi še za dihanje podaljševal koncesijo vsako leto na upravni enoti.

Meni je vse to resnično smešno opazovati in sem blazno srečen, da ne plačujem več davkov tej culumafriji.

Po svoje si folk, ki cvili pri državi za vbogajme tu in nora vseobsegajoča pravila tam, kar zasluži take bizarne situacije.

Če bodo podalpsko butalci kdaj res želeli svobodo, pa naj poskusijo z nasvetom poživi črnega neoliberalnega kapitalista tekavca:
- točno 0,00€ subvencij, brez ene izjeme
- kdor kupi privatno lastnino, naj na njej počne, kar ga je volja minus negativne eksternalije minus poseganje v pravice drugega

Ali praktično za konkretni primer, če si kdorkoli želi zveri, si naj kupi gozd in jih tam ljubi in obožuje kolikor mu paše. Zaradi mene naj jih z jajčki boža takoj ko jih nakrmi z eko zajtrkom tofuja na posteljici rukole, če želi.