Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
Zadnja sprememba: anon-207617 13.08.2019 13:23
[pobalin]

In ob vsem tem v Nemirnem zadnje dni kar kipi zaradi mojedeželnih polrazumnih polkmetov in 10 volkov v njemu mrzkih Butalah...
V Marseillu sem na obisku in je taka vrocina da za pametne teme nisem sposoben, in potem zolc nad svojim malokmetskim poreklom izlivam :-)

Jaz ne vem kako lahko ljudje tukaj zivijo. Dabogda anglesko vreme; 10-15 stopinj in rahel dezek vsake tri ure :-)

P.S. ce bi neka interesna skupina tega Zajca preganjala ker ne zagotavlja izvajanja odskodninske politike in ze dogovorjenega managiranja volcje populacije, bi jaz prec rekel "prav je, dol z nesposobnim Zajcem!" Ampak v Butalah ocitno nic ne gre po srednji poti. Ce bi se komunajzari zaradi inbreedinga rojevali s tremi jajci, bi si antikomunajzari sli eno odrezat, da bi se cutili primerno nasprotne. pas mater!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2788719

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[NemirniTujec]
V Marseillu sem na obisku in je taka vrocina da za pametne teme nisem sposoben, in potem zolc nad svojim malokmetskim poreklom izlivam :-)
Modrost ni samo vedeti, kam odpotovati, ampak tudi kdaj. :-P
Jaz ne vem kako lahko ljudje tukaj zivijo. Dabogda anglesko vreme; 10-15 stopinj in rahel dezek vsake tri ure :-)
Pa kaj še. Bil tam gor/čez z iskrenim upanjem, da bo tako. Potem sem se kuhal in pekel na 30 stopinjah in me ni čisto nič tolažilo, ko so mi domorodci sočutno razlagali, da je to izjemno vreme. Kurc, jaz nočem izjemnosti ampak normalnost! Brexitansko normalnost, za ljubitelje oksimoronov.
P.S. ce bi neka interesna skupina tega Zajca preganjala ker ne zagotavlja izvajanja odskodninske politike in ze dogovorjenega managiranja volcje populacije, bi jaz prec rekel "prav je, dol z nesposobnim Zajcem!"
+
Ampak v Butalah ocitno nic ne gre po srednji poti.
Ah, če bi bile Butale idilične Brexitale, kjer obvladajo borisovsko navigacijo po najdželovih sredinskih poteh...
Ce bi se komunajzari zaradi inbreedinga rojevali s tremi jajci, bi si antikomunajzari sli eno odrezat, da bi se cutili primerno nasprotne. pas mater!
Urong! Pustiti bi si morali obe jajci, ker bi samo tako ohranili pravo nasprotje, zraven pa še svoj veselo črn spomin na mrzke cajte par-nepar Milke, lijepe li planinske njihove.

Pa upam da, če se ne boš kmalu umiril v tobožnjem brexitanskem hladu, ti bo polkmet Črt začel svojo kačjo slino in čebelji nektar zaračunavati po polni, full profitni ceni. :-P

Strani: 1