Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[robi2107]
Skratka, kdor se pusti nategniti takšnim bebcem, mora biti sam še 10x večji bebec. Zato zanj težko najdem sočutje. Itak če ga ne bi nategnil ta, bi ga pa kdo drug. V vsakem primeru bi se našel nekdo, ki bi mu izpulil tiste fičnike. Takšnim je enostavno usojeno, da nimajo nič.
Jaz pa ohranjam sočutje, ker se zavedam, da so lahko okrog mene ljudje, ki se ukvarjajo z bolj pametnimi/produktivnimi zadevami, kot je visenje na internetu in prebiranje zgodb o goljufijah. Če kontemplativno vrtnariš, sadjariš, holcaš, bereš pomirjujoče, lepote in ljubezni polne knjige in se družiš s samimi dobrimi ljudmi, mogoče nisi najbolj oster pri prepoznavi sleparjev. Mi, ki smo menda ostri kot britev, pa morda nismo najbolj ljudomili, zmožni zaupanja v sočloveka, negovanja odnosov itn. Ima svega i svačega...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2788044

Strani: 1

robi2107 sporočil: 4.272
Zadnja sprememba: robi2107 09.08.2019 13:17
[pobalin]
Jaz pa ohranjam sočutje...
Jah, si pač nepoboljšljivi filantrop. Dejstvo je, da človeka pred lastno neumnostjo ne moreta zaščititi ne bog, ne partija. Sicer pa je bilo o nigerijskih pismih že toliko povedanega v vseh možnih medijih, da prebiranje o tem na netu niti ni potrebno. Da ne omenjam "dokazov", ki jih ti modeli pošiljajo potencialnim žrtvam in se jim z aviona vidi, da so fejk. Vsak vsaj podpovprečno inteligenten človek bi moral nanjušiti, da tukaj nekaj smrdi.

Aja, še to, kako so me našli: poslali so sporočilo na moj oglas na Avtonetu, da se zanimajo za moj avto. Japajade, glih v Siriji jih zanima baš moj avto. Tako nekako izgleda njihov nateg:

community.headlightm...09.10;wap2

Strani: 1