Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

rava sporočil: 266
Rekši "Oh ja" zavijem z očmi.
Še enkrat.
Naj ti razkrijem hudo varovano skrivnost: ljudje nismo preveč prijazna sorta.

Pa mal pomisli.
Kje bi bili pred 100 leti Obama, Pichai, Narayen, ... in še morje folka, ki ni lih polti barve jogurta? Rintali bi na kakih plantažah in to bi bil njihov domet.

Danes vodijo države, hude multinacionalke itd. in prav je tako, pa še več jih bojo.

Napredujemo :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2787618

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[rava]
Naj ti razkrijem hudo varovano skrivnost: ljudje nismo preveč prijazna sorta.
Kako da ne, jaz sem vedno prijazen. :-)
Danes vodijo države, hude multinacionalke itd. in prav je tako, pa še več jih bojo.
Napredujemo :)
Ja, pa Bossmana si pozabila omenit. Ampak oni so vsi v zgornjih etažah, mene je pa tesnoba zgrabila tu v kevdru.

Tvoja ugotovitev, da napredujemo, me je spomnila na tole knjigo,
beletrina.si/knjiga/...-optimizma
ki se na moji polici po nekem čudnem naključju stiska ob tole knjigo.
www.dobreknjige.si/K...njiga=3113
pobalin sporočil: 14.456
Evo, kot nalašč ena novička za popestritev najine debate, ki dokazuje, kakšne snežinke so postali ameriški zamorci. Če bi črna policijska konjenika vodila na vrv privezanega belega pešaka, se nihče ne bi razburjal, ker belčki pač niso tako (pre)občutljivi. Belčki vedo, kaj je v post-rasističnem času samo radoživa folklora...
Šef policije v Teksasu se je opravičil, potem ko se je na spletu pojavila fotografija dveh policistov na konju, ki za seboj na vrvi vodita vklenjenega Afroameričana.
Vodja policije v teksaškem mestu Galveston Vernon Hale [črnec!] je pojasnil, da bi morali policisti Donalda Neelyja, ki so ga aretirali v soboto, prepeljati na policijsko postajo v avtomobilu, ampak so bili na voljo le policisti na konju.
siol.net/novice/svet...oto-504310
Itak pa vsi vemo, da so črnci leni in da se zato črna policista ne bi tako matrala na konjih. Lepo bi v kakšnem hladu z ujetnikom počakala na policijski avto.

Strani: 1