Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

rava sporočil: 266
A to, da so problem množične migracije in ne rasizem, ti pa ne pride na pamet?

To, da rasizem narašča, je smešno. Še nikoli ni bilo tolk ljudi vseh farb na visokih pozicijah in še nikoli ni bilo takih možnosti za rase, ki so bile prej po defaultu inferiorne, kot jih je zdaj.
Napredujemo počasi, počasneje kot bi si želeli, fejst se spotikamo, ampak ko pogledaš kaj smo naredili v zadnjih 150 letih, je pa ogromen napredek.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2787501

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 06.08.2019 15:15
[rava]
A to, da so problem množične migracije in ne rasizem, ti pa ne pride na pamet?

To, da rasizem narašča, je smešno. Še nikoli ni bilo tolk ljudi vseh farb na visokih pozicijah in še nikoli ni bilo takih možnosti za rase, ki so bile prej po defaultu inferiorne, kot jih je zdaj.
Napredujemo počasi, počasneje kot bi si želeli, fejst se spotikamo, ampak ko pogledaš kaj smo naredili v zadnjih 150 letih, je pa ogromen napredek.
... eh, kaj pa sem jaz napisal ? ...

P.S.: rasizem je bil, je in bo, množične migracije pa "pomagajo", da zaradi strahu odkriti rasisti postajajo tudi tisti, ki sicer verjetno ne bi bili oziroma bi ostali skriti sami v sebi ... aja, in ko smo glih pri rasizmu, je za mene največji rasist bil Michael Jackson, ki je črnce očitno tako sovražil, da je z operacijami sam sebe "pobarval" v belo, si s tem zjebal zdravje in predčasno umrl ...

Strani: 1