Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Boško Šrot: Janša mi grozi

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-16741 sporočil: 3.984
No, bom še jaz opisal eno grožnjo, a za razliko od zgornjih blodenj realno in dokazljivo:


Šrot mi grozi, da če ne bom pil njegovega piva, ki me sicer po okusu spominja na scalnico in ga ne maram, in če ne bom kupoval časnika Delo, ki je po mojem mnenju polno aberveznih ultralevičarskih pamfletov, bo država z mojim denarjem sanirala banko, ki mu je dala kredit za nakup Laškega na lepe oči.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 278730

Strani: 1

anon-76887 sporočil: 18.121
[Glavni forum] Tema: Re: Boško Šrot: Janša mi grozi
[#278733] 09.07.08 18:33 · odgovor na: anon-16741 (#278730)
Odgovori   +    0

tekavec je napisal(a):
No, bom še jaz opisal eno grožnjo, a za razliko od zgornjih blodenj realno in dokazljivo: Šrot mi grozi, da če ne bom pil njegovega piva, ki me sicer po okusu spominja na scalnico in ga ne maram, in če ne bom kupoval časnika Delo, ki je po mojem mnenju polno aberveznih ultralevičarskih pamfletov, bo država z mojim denarjem sanirala banko, ki mu je dala kredit za nakup Laškega na lepe oči.

Zadaj v vrsti pa stoji še Kordež z grožnjo, da je treba vsaj 1krat tedensko v Merkur, pa Mermal z BTC tablico, ha še Rigelnik maha tam zadaj z napisom Merđo v vsako družino magari na kredit .... in tako lepo se vije procesija kreditojemalcev :-))

Strani: 1