Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[NemirniTujec]
> [rava]
>
> Zaradi tega ni košer, da vpijemo da je povsod isto in s prstom na podlagi parih primerov kažemo na druge, ker pač čist nobena družba ni imuna na to, kako bo funkcionirala je pa najbolj odvisno od stopnje kužnosti.

Se strinjam. Jaz sem zgolj ospice dobil ker je nekdo predstavil nemcijo za vzgledno druzbo prav kar se tice top managementa. Kot ugotavljas na onile koruptivni lestvici, ni bas perla. Samo to me je zbodlo. Kadar svabe merimo v globalnem merilu, nemski kapital ni glih sharpest tool in the shed, in jim amerikanci prodajo drek za zlato ko imajo pet minut cajta (see subprime lending). V primerjavi s podalpskim pasalukom pa so seveda bistveno naprej. Se strinjam da so ovce bolj pridne, mikro politicne svinjarije je znatno manj, in to na koncu konstituira druzbo.

Na svabe in njihovo svetohlinstvo imam nekoliko alergije. Morbit zato ker sem delno svab, statijaznam...

Da pa so slovenci navadne pizde tudi kadar niso direktorji korporacije ali banke, ampak ze po splosnem nacionalnem karakterju, sem pa menda dovoljkrat povedal. Kot tudi da bi za slovence bilo najbolje, da jih aneksira avstrija in jim da avstrijski pasus in status psihiatricne pomoci potrebnih citizenov. To je edino kar lahko slovence spasi pred samimi seboj.

To se ne bo zgodilo... ravno zato, ker je svabski top management tega nesposoben (dokaz za to je ze bizarni obstoj samostojne Avstrije, kaj sele Slovenije). Zato bodo pac slovenci z delujocimi mozgani se naprej odhajali, prihajali pa bojo obubozani srbi in siptarji, in tukaj nadaljevali svoj mizerni boj. Ker oni siptarji ki kaj znajo, grejo pac se malo naprej.
Nemirni, heirate mich :)
www.youtube.com/watc...8OapaP8JKU

Pred časom sem se prijavil na tečaj nemščićne :)) wir schafen das ;)