Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: CICG

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

alain sporočil: 5.172
[Borza] Tema: CICG
[#2787132] 03.08.19 12:32 · odgovor na: (#2787122)
Odgovori   +    1
On nic ne orgazmira, ker mu ocitno itak ni v interesu kupovanje lastnih delnic po nobeni ceni. Edini sansa je, da bo dutb resno zelel izstopiti in bo na drzavni ravni dogovor, da se to naredi preko lastnih delnic. Ta scenarij je po mojem dokaj realen.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2787132

Strani: 1

Micare sporočil: 1.582
[Borza] Tema: CICG
[#2787149] 03.08.19 14:11 · odgovor na: alain (#2787132)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: Micare 03.08.2019 14:14
Tudi meni je to všeč. Pustit rezerve kolikor znašajo stroški za delovno silo v štirih letih. Ostale rezerve v odkup. Ponudit nedžavnim delničarjem in javnim pokojninskim zavodom v nedržavni lasti dokup delnic. Potem pa kar bi manjkalo na prosti trg z vplačili ali dati v nedržavne pokojninske sklade.. Kot je bilo z NKBM kjer je džava imela figo v žepu. Na žalost je s tem diskreditirala ta način dokapitalizacije verjetno za vedno. To bi lako bil model za privatizacijo tudi ostalih s seznama za odstrel po EU zahtevi. Vse, ki so sodelovali lustrirat.

Na ta način bi kura, ki nese zlata jajca ostala v domačem kurniku. Da ne bo Heri drgim cekine sra. . Če bi zbrali vse davke, ki jih je plačala, Ki smo jih plačali delničarji od dividend v desetih letin in dividende, ki je pokasirala država kot lastnik se je že zdavnaj izplačala. In to kuro bi eni v juho. Lumpenpatrioti.
0313EKINX sporočil: 564
[Borza] Tema: CICG
[#2787155] 03.08.19 15:01 · odgovor na: alain (#2787132)
Odgovori   +    0
[alain]
Edini sansa je, da bo dutb resno zelel izstopiti in bo na drzavni ravni dogovor, da se to naredi preko lastnih delnic. Ta scenarij je po mojem dokaj realen.
Zakaj bi DUTB zelel izstopiti. Parazitki v DUTB-ju se dobro zavedajo, da je Cinkarna kura, ki nese jajca. Cez 11 mescev bo padlo se 15 EUR na delnico. KAj je lepsega? ... Ne vidim razloga, da bi jo prodali.

Strani: 1