Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-127452 sporočil: 2.567
Zadnja sprememba: anon-127452 26.07.2019 10:11
[bc123a]
> [NemirniTujec]
> Saj tudi meni manj hidratov takoj pomaga, ker sem odvisnez od polnega zelodcka ki bi se najraj vpisal v isis ce mora malo svicat.
>
> Ampak treba si je priznat da smo razvajeni pujski, ne pa pocez kriviti banan in spagetov, kajsele splosne neukosti dohtarjev ali celo zlaganosti znanosti. Moja zena v 80% jé OH, pa je zdrava in sexy. Pac ima macji pristop k apetitu.

Absolutno. Zal so taksni ljudje (ki po moznosti nabasejo na all you can eat buffet z 30 jedmi in ne najdejo nic, kar bi radi jedli) ponavadi tudi najbolj pametni, kako izi je shujsati. Ni, za vecino populacije. Zato je pa 67% americanov overweight, 1/4 pa obese. Nas pa to sele caka.

In krivi niso ogljikovi hidrati, ampak to da jih jemo, vsaj pri meni pa tudi klena slovenska vzgoja, ki ji je pomagal seveda socializem, v katerem ni bilo ravno izobilja, ki pravi da se mora na debel kos kruha karkoli ze cist na tanko namazati.
Vržeš ven škodljive hidrate, minimaliziraš kruh, ne piješ sladkih pijač, ne ješ sladkarij, pa zelo enostavno shuijšaš.

Nihče ni debel, ker je preveč puranjega mesa pojedel in zraven preveč zelenjave.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2785686

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[Valuk]
Vržeš ven škodljive hidrate, minimaliziraš kruh, ne piješ sladkih pijač, ne ješ sladkarij, pa zelo enostavno shuijšaš.

Nihče ni debel, ker je preveč puranjega mesa pojedel in zraven preveč zelenjave.
Tocno tako. In poleg tega imajo ogljkovi hidrati se eno super lastnost kot zadeva ki jo lahko vun vrzes - so veliko bolj zamenljivi kot mascobe, kjer pac ni vseeno ce nasicene zamenjas s trans.

Pri ogljikovih hidratih pa komot ne pojes lepinje k cevapom, namesto tega pa po cevapih se sladoled. Ker OH je OH (razen pri diabetikih, kjer je pomemben se glikemicni indeks, pri zdravih pa to ni velik faktor).

Strani: 1