Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-518732 sporočil: 934
čas vnosa: 20.07.19 18:05
[adana]
Bolezen je največkrat sinonim za lenobo, neosveščenost, zaplankanost,
spomni se teh svojih modrosti, ko boš resno zbolela.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2784830

Strani: 1

anon-234516 sporočil: 1.943
[Maticek]
> [adana]
> Bolezen je največkrat sinonim za lenobo, neosveščenost, zaplankanost,

spomni se teh svojih modrosti, ko boš resno zbolela.
Sem že zbolela in do sedaj kar uspešno našla pot iz tega(dolgoročno sama, z znanjem, ki ga medicina nam pacientom ne daje)). Če bi se zdravila, z doktrinami slovenskega zdravstva bi verjetno dnevno imela že kakih 10-15 zdravil na dan. Sem starejša in kot taka podvržena številnim starostnim nadlogam. Uspešno sem se rešila bolečin v kosteh, pa bolečin v mišicah, pa tdoto telesa,ko vstaneš iz postelje.

Ja, to je vse bila lenoba, slab življenski slog, poučila sem se o vzrokih, jih odpravila in se tega tudi rešila.

Sedaj imam še eno nadlogo-žolčne kamne, bolečine so peklenske, sem se tudi o tem poučila, imam že naraven izhod iz tega,ki bo sicer malo daljši, ampak žolč mi bo ostal, kar pri naši medicini ni tako, kar odrežejo.(slovenčki pa imajo radi hitre rešitve, čeprav dolgoročno si škodijo)

Vsi zbolimo kdaj pa kdaj, nekateri so na nek način ponosni, da so bolani, pa tudi nočejo vedeti, koliko so k temu sami doprinesli

Recimo za rakave bolnike,pri teh dostikrat slišiš, zakaj je mene izbral? jaz pravim, večina si ga je sama izbrala; iz nevednosti, lenobe, lagodnega življenja.

Ko grem v trgovino in gledam kaj vse ljudje mečejo v vozičke, jaz v njih vidim potencialne
rakave bolnike. S čim mamice, ki svojim otrokom pravijo sončki in jih imajo neznansko radi, v trgovini pa jim kupujejo, če se slikovito izrazim, strupe v majhnih dozah.

Tako kot so ljudje nemarni do sebe, so nemarni do države.
Nemarnost do sebe jih stane predčasne smrti, nemarnost do države pa plačujemo vsi.

Da se posujem s pepelom, tudi mene kdaj pa kdaj premamijo omamne dobrote iz trgovine, včasih si jih privoščim, da zadostim brbončicam, vendar pa to ni moj življenjski slog.

Zlo je zavito v celofan papirju.

Strani: 1