Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[0513ANITO]
Evo še tole...

Ko so mi delal drugo Uretroskopijo in so "kao končal" jih jaz veselo vprašam...Kje pa maste zdaj tisti kamenček?...Oni pa....Ne saj nismo šli po kamenček, vstavili smo vam cevko, da vam bo tekočina odtekala. Jaz pa...Ja če ste že bli tam gor v meni in ste s težavo našli vse une luknje in prehode bi lahko pa še kamenček (fi 4 mm bojda) uzput pobral.

To, da mi niso takoj pobrali kamenčka iz sečevoda nakazuje na to, da jim moja takojšnja "ozdravitev" (saj ko sem not prišel niti nisem bil bolan, ampak sem imel tujek, kar bi težko definirali kot bolezen, pa čeprav ga je proizvedlo moje telo) sploh ni bila v interesu.

Namesto, da bi z diagnostiko kamenček locirali in se lotili njegove odstarnitve, so oni na meni raje aplicirali Molzenje pacientovega denarja na vse možne načine z zavlačevanjem in nabiranjem nepotrebnih diagnostičnih preiskav in polnjenjem nezasedenih bolniških postelj, mene pa s tem spravljali v življenjsko nevarnost, da o nepotrebnih hudih bolečinah raje nebi izgobljal časa (vam bomo dali Analgin v žilo, pa bo bolečina minila, vi samo pijte..Premalo pijete..WTF...Analgin lahko date 2 x na dan in je držaj vskič 4 ure....torej ostalih 16 ur naj pa crknem od bolečine WTF WTF WTF.

To, da sem bil zaradi šarlatanskega zdravljena namesto 1 teden "zdravljen" 3 tedne in da je v tem času moja firma izgubljala dodano vrednost in so bile zaposlitve mojih zaposlenih zaradi neoptimalnega zdravljena ogrožene to pa itak nebodo nikoli zaštekal.
To je NAŠA Realnost! In ne samo v zdravstvu!! Lahko se smeješ, lahko se jokaš, lahko odpiraš šampance in proslavljaš! Saj ni vse vedno tako slabo. So tudi dobri zdravniki...

Zdravnici, ki ti je rešila življenje se pa le zahvali in ji podari kakšen šopek rož... To je samo gesta pozornosti in zaslužila si jo je, verjemi!

Finance bi ti za takole zgodbo podarile kake tri mesece brezplačne naročnine! :)

Da bi malo spodbudili pisanje resničnih zgodb in prigod iz prve roke! :) In verjemi, marsikaj bi se spremenilo!! Če ne drugega, bi vsaj ljudje vedeli, kakšna je realna situacija...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2784800

Strani: 1

PyotrNovak sporočil: 5.775
Finance so biseksualne, BI pisale, pa NE smejo.
Kje so že VSI "ostri" novinarji???? Hej Simonca "stisnjeni zobki"???
Subvencije in mali oglasi. To pipco jim zaprejo, pa zaprejo tudi oni.
As simple as that.
Človek niti ne pomisli na vso prepletenost sistema s katerim se drži na oblasti.
Subvencije
Oglasi
"Nevladne organizacije" tale ja najbolj brutalna
Društva
Lastništvo medijev
Lastnoštvo velikih firm
Sodstvo
Policija
Pa še, pa še, .....
Tule je bilo kar je bilo, je in tudi v bodoče BO. En garantov so tudi zabiti oportinistični volilci.
To da ja šintarji ubijajo je pa pač "poetic justice".
anon-514918 sporočil: 2.327
Zadnja sprememba: anon-514918 21.07.2019 14:25
To je NAŠA Realnost! In ne samo v zdravstvu!!

Vse se začne pri prekmurskem banditu Milanu Kučanu. Pred njim korupcije v Sloveniji ni bilo. Škodo je Kučan pričel delati že ko je bil v mladinski organizaciji, saj je bil glavni pobudnik ukinitve revalorizacije v začetku sedemdesetih let.

Pred davnimi leti, preden je Kučan postal šef CK ZKS, ga je takratni predsednik vlade prestavil mojemu očetu in so imeli krajši pogovor. Potem je oče povedal, da takega nadutega bebca in birokrata še ni videl in da je zadnje, kar bi se smelo zgoditi to, da postane šef Partije.

Na splošno ga vsi stari komunisti zaničevali, saj so vedeli, da je sin esesovca. Na oblast je prišel samo s pomočjo korupcije in organiziranega kriminala in je še danes njegov glavni organizator in kolovodja. Milan Kučan, razen, da je okradel slovenskega delavca, v 40. letih ni naredil ničesar. Možakarja bi morali že zdavnaj aretirati in ga zaradi zločinov proti slovenskemu narodu obsoditi na 30 let aresta.

Uriah Heep.

Strani: 1