Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.825
[UriahHeep]
Saj zato gre. Inženirstvo je eksaktna veda. Medicina pa je cigu migu oziroma šarlatnastvo. To, da se te lopovske opice v belih haljah tako visoko nosijo, pa je kriva koruptivna država, ki jim neprestano samo daje, nikoli pa ne ugotovi nobene njihove krivde. Če bi jaz bil predsednik vlade, bi Kuštrina najprej usekal po gobcu, ne pa da mu vsi v rit lezejo. Tudi sedanji minister za zdravstvo Šalobeder je naveden tepec in lopov.

Z zdravnjakarsko bando je treba postopati povsem drugače. Prvič minister za zdravstvo ne sme biti zdravnik. Ko so Staneta Kavčiča vprašali, kako to, da v njegovi vladi ni nobenega zdravnika, je odgovoril, saj v vladi ni nihče bolan. Odnos države do zdravstva mora biti urejen samo preko denarja. Zato je treba takoj ukiniti vse transkacijske račune v javnem zdravstvu in na ministrstvu uvesti enotno računovodstvo za vse bolnišnice in zdravstvene domove. Bi videl, kako bi zdravniki skočili pokonci iz čisto nemedicinskih razlogov. Kuštrinova borba za plače zdravnikov je samo pesek v oči, da se ne vidi, koliko zdravniki pokradejo pri nabavi materijala in zdravil.

Poleg tega je treba jasno in dokončno razmejiti privatno zdravstvo od javnega. Ukiniti je treba vse koncesije. Ločnica med javnim in privatnim mora biti popolnoma jasna. Zdravnik, ki je diplomiral v Sloveniji, če hoče iti privat, mora najprej državi vrniti pol milijona evrov, kolikor je državo stal njegov študij, sicer je to divja privatizacija. Enako so koncesije divja privatizacija. Če tak zdravnik odide v tujino, mora država takoj obvestiti Interpol, da se dotični lažno predstavlja kot zdravnik, hkrati pa anulirati njegovo slovensko diplomo.

Tako se resni ljudje pogovarjajo. Bi videl, kako bi se te slovenske polopice v belih haljah hitro spravilo v red. Ne vem, zakaj Šarec tega Šalobederskega pezdeta ne odstavi, saj je očitno, da je popolnoma nesposoben. Še en bebec na oblasti, ki niti za koze pasti ni sposoben.

Uriah Heep.
Evo še tole...

Ko so mi delal drugo Uretroskopijo in so "kao končal" jih jaz veselo vprašam...Kje pa maste zdaj tisti kamenček?...Oni pa....Ne saj nismo šli po kamenček, vstavili smo vam cevko, da vam bo tekočina odtekala. Jaz pa...Ja če ste že bli tam gor v meni in ste s težavo našli vse une luknje in prehode bi lahko pa še kamenček (fi 4 mm bojda) uzput pobral.

To, da mi niso takoj pobrali kamenčka iz sečevoda nakazuje na to, da jim moja takojšnja "ozdravitev" (saj ko sem not prišel niti nisem bil bolan, ampak sem imel tujek, kar bi težko definirali kot bolezen, pa čeprav ga je proizvedlo moje telo) sploh ni bila v interesu.

Namesto, da bi z diagnostiko kamenček locirali in se lotili njegove odstarnitve, so oni na meni raje aplicirali Molzenje pacientovega denarja na vse možne načine z zavlačevanjem in nabiranjem nepotrebnih diagnostičnih preiskav in polnjenjem nezasedenih bolniških postelj, mene pa s tem spravljali v življenjsko nevarnost, da o nepotrebnih hudih bolečinah raje nebi izgobljal časa (vam bomo dali Analgin v žilo, pa bo bolečina minila, vi samo pijte..Premalo pijete..WTF...Analgin lahko date 2 x na dan in je držaj vskič 4 ure....torej ostalih 16 ur naj pa crknem od bolečine WTF WTF WTF.

To, da sem bil zaradi šarlatanskega zdravljena namesto 1 teden "zdravljen" 3 tedne in da je v tem času moja firma izgubljala dodano vrednost in so bile zaposlitve mojih zaposlenih zaradi neoptimalnega zdravljena ogrožene to pa itak nebodo nikoli zaštekal.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2784768

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[0513ANITO]
Evo še tole...

Ko so mi delal drugo Uretroskopijo in so "kao končal" jih jaz veselo vprašam...Kje pa maste zdaj tisti kamenček?...Oni pa....Ne saj nismo šli po kamenček, vstavili smo vam cevko, da vam bo tekočina odtekala. Jaz pa...Ja če ste že bli tam gor v meni in ste s težavo našli vse une luknje in prehode bi lahko pa še kamenček (fi 4 mm bojda) uzput pobral.

To, da mi niso takoj pobrali kamenčka iz sečevoda nakazuje na to, da jim moja takojšnja "ozdravitev" (saj ko sem not prišel niti nisem bil bolan, ampak sem imel tujek, kar bi težko definirali kot bolezen, pa čeprav ga je proizvedlo moje telo) sploh ni bila v interesu.

Namesto, da bi z diagnostiko kamenček locirali in se lotili njegove odstarnitve, so oni na meni raje aplicirali Molzenje pacientovega denarja na vse možne načine z zavlačevanjem in nabiranjem nepotrebnih diagnostičnih preiskav in polnjenjem nezasedenih bolniških postelj, mene pa s tem spravljali v življenjsko nevarnost, da o nepotrebnih hudih bolečinah raje nebi izgobljal časa (vam bomo dali Analgin v žilo, pa bo bolečina minila, vi samo pijte..Premalo pijete..WTF...Analgin lahko date 2 x na dan in je držaj vskič 4 ure....torej ostalih 16 ur naj pa crknem od bolečine WTF WTF WTF.

To, da sem bil zaradi šarlatanskega zdravljena namesto 1 teden "zdravljen" 3 tedne in da je v tem času moja firma izgubljala dodano vrednost in so bile zaposlitve mojih zaposlenih zaradi neoptimalnega zdravljena ogrožene to pa itak nebodo nikoli zaštekal.
To je NAŠA Realnost! In ne samo v zdravstvu!! Lahko se smeješ, lahko se jokaš, lahko odpiraš šampance in proslavljaš! Saj ni vse vedno tako slabo. So tudi dobri zdravniki...

Zdravnici, ki ti je rešila življenje se pa le zahvali in ji podari kakšen šopek rož... To je samo gesta pozornosti in zaslužila si jo je, verjemi!

Finance bi ti za takole zgodbo podarile kake tri mesece brezplačne naročnine! :)

Da bi malo spodbudili pisanje resničnih zgodb in prigod iz prve roke! :) In verjemi, marsikaj bi se spremenilo!! Če ne drugega, bi vsaj ljudje vedeli, kakšna je realna situacija...

Strani: 1