Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[sopranos]
In zato tukaj ne more biti tako natančno določeno kaj ti krije to zavarovanje, saj ne ti ne Vzajemna na številne vidike tega zavarovanja ne moreta vplivati.
Z drugimi besedami: vsak razumen človek bi se zavzemal za to, da se dopolnilno zavarovanje pretvori v obvezen (ali ne) fiksni del zdr. prispevka, potem pa naj kar lepo ZZZS in politika ljudstvu Moje Dežele razlagajo te psevdodavčne obremenitve.

Tako nekemu štajerskemu totalno podtalnemu gibanju ne bo več treba/možno diverzantsko naskakovati vseh (!) poslanskih mest v skupščini Vzajemne. Zdravniki, ki/če delajo v (treh) zdravstvenih zavarovalnicah, naj gredo v prakso aktivno prispevat k skrajšnju čakalnih dob, administracijo pa naj prezaposlijo... Aja, pa saj ne gre toliko za njih, predvsem gre za nekaj zelo dobro plačanih služb in direktorskih mest tudi za udobno parkiranje psevdo magistrov, francetov, milojk ipd.

In za odkupovanje propadlih londonsko-svetskih startapov.
Na primer: nosilec domene onlinegym4me.com je Marko Filej za firmo T4ME Ltd z naslovom v londonskem Cityju, ampak če to domeno vpišete v brskalnik, se vam prikaže spletna stran varuhzdravja.si, ki je v slovenščini. Gre za promo projekt Vzajemne, v slovenskem registru pa je kot nosilec domene od marca 2016 zapisana oglaševalska agencija Futura DDB d.o.o. iz Ljubljane. Marko Filej iz Londona je svoj veliki globalni projekt očitno domačijsko prodal domačijski zdravstveni zavarovalnici domačijske Slovenije. O tem mega domačijskem poslu v domačijskih medijih nisem zasledil nobenega start-up-podjetniškega slavospeva!
forum.finance.si/?m=...881&single