Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

1011Arist sporočil: 1.046
[frigelj]
Takoj definitivno ni možno, saj tudi na 82% nismo prišli čez noč pa še to je bila mezda za prodajo večja, da ni bilo še slabše, smajli zato, ker se res sliši bizarno je pa možno ob številnih "socialnih" programih, ki se izvajajo, spremenjenih posojilnih in ostalih zunanjih pogojih spravit tudi do tja.
Ko sem prebral tvoje sporočilo, sem upal, da je tvoje izvajanje zajebancija, zdaj pa vidim, da temu ni tako, da ti tega sploh ne razumeš.

Šel sem simulirati, kake vhodne pogoje bi morali imeti, da bi dosegli tvoj rezultat.
Kriza bi morala trajati 10 let, vsako leto od teh desetih let bi morali imeti padec BDP za 9%, BDP bi nam po tvoje do leta 2029 padel na 22,5 milijard €, zadolžitev pa zrasla na 60 milijard €. BDP bi po tvojem scenariju padel na nivo leta 2002 torej 27 let nazaj.

Če imaš vsaj malo pojma o teh stvareh, potem bi moral razumeti, da ima tak scenarij tako verjetnost, kot nesreča v Černobilu.

Hkrati ima sedaj EU cel kup varovalk, ki nam 9% padca že drugo leto ne bi dovolili več, kaj šele da bi to trajalo 10 zaporednih let.