Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
Zadnja sprememba: anon-317028 19.07.2019 23:03
[FrRoSt]
> [pobalin]
> > [shadow]
> >
*Upam, da se udeležuješ javnih presejalnih programov.... :))
Že deset let te smeti od vabil za svit in za podoben drek vržem v smeti, ker ni nič druzga kot smeti. S precej nasilnim siljenjem v preventivne zdravniške preglede pohlepni kuštrini ustvarjajo bolnike še preden se pojavi bolezen..."Ignaas Devisch, medicinski filozof: Nenehno ukvarjanje z zdravjem ustvarja bolnike, še preden se pojavi bolezen" na: www.mladina.si/19146...en-se-poj/

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2784629

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
No, jaz se bom vzdržal komentarja. :)

Da ne bo potem naletel revež ravno tam na mino, in mu bodo še naprej metali, kako so (hoteli) skrbeti za njega, on pa nič ..... :))
anon-514918 sporočil: 2.327
Večina bolezni, ki jih vidijo "zdravniki" in ostali mentalno prizadeti, je izmišljenih in so nastale zaradi potreb farmacetvske industrije. Prva prava "zdravila" so se razvila iz snovi, ki so jih kirurgi potrebovali, da bi pacient preživel operacijo. Potem pa se je zadeva osamosvojila in pričela lovit denar. Milton Friedman je točno vedel, da pri tem države ne sme biti zraven, sicer je samo kaos in korupcija. V Sloveniji pa smo to bedarijo, tako kot šolstvo, spotencirali do amena. Socializem je obojevrstnim banditom še pomenil neko oviro, ko pa se je vmešala parlamentarna politika, ovir ni bilo več. Zato imamo glede na realen output najdražji zdravstveni sistem in najbolj zabite univerzitetne profesorje na svetu. Tako da, ti še kar naprej meči v smeti te njihove pisarije. Več kot boš vrgel, bolj boš zdrav.

Hecno pa je, da imaš plejado idiotov, ki so prepričani, da zadeva koristi in so nesrečni, če jih ne povabijo zraven. Ko sem bil zadnjič pri zdravniku, je bil rezultat - napol mrtev: kri zanič, brez sape, obstoj nekih skrajno sumljivih celic, za katere ameriška internetna revija, za katero lokalci seveda ne vejo, da obstaja, razlaga, da se pojavijo samo v 3. terminalni fazi, jaz pa sem pri joggingu 2500 metrov dolgo stezo, z 400 metrov višinske razlike z lahkoto premagal prej kot v 20. minutah in tudi na noben drugačen način nisem zaznaval vsebine takih izvidov. Od tega je že nekaj let, jaz pa sem rezultat pri joggingu še izboljšal.

Čez tridest let se bodo režali vsakemu, ki bo povedal, da je zdravnik. Večina zdravnikov bo živela od tega, da bo nastopala po varietejih, zraven klovna, žonglerja, čarodeja in ventrilokvista.

Uriah Heep.

Strani: 1