Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-116402 sporočil: 4.340
[XFACT1]
> [kren]
>
> Ne vem, kje si pobral "congresswomen of color"? V bistvu jih sploh ni imenoval...

AP (Associated Press) je te štiri poslanke imenoval cogresswomen of color - verjetno oni precej dobro ocenjujejo kake barve je kdo in kam spada, za razliko od kakih soforumašev, ki pravijo da sta dve belopolti, ali kakih, ki so funkcionalno nepismeni in ne razumejo napisanega.
Še nekaj: Tvoj post je tipičen primer argumenta avtoritete. Z isto pravico, kot se ti sklicuješ na AP (svojo avtoriteto, katere jaz ne priznavam za avtoriteto), se jaz skljicujem npr. na Biblijo ali Koran (moja avtoriteta, katere ti ne priznavaš za avtoriteto). Zato je tvoj zgornji post na podobnem intelektualnem nivoju, kot če jaz rečem, da je zemlja v središču vesolja, ker tako piše v Bibliji.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2784299

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[usimoncic]
> [XFACT1]
> > [kren]
> >
> > Ne vem, kje si pobral "congresswomen of color"? V bistvu jih sploh ni imenoval...
>
> AP (Associated Press) je te štiri poslanke imenoval cogresswomen of color - verjetno oni precej dobro ocenjujejo kake barve je kdo in kam spada, za razliko od kakih soforumašev, ki pravijo da sta dve belopolti, ali kakih, ki so funkcionalno nepismeni in ne razumejo napisanega.
Še nekaj: Tvoj post je tipičen primer argumenta avtoritete. Z isto pravico, kot se ti sklicuješ na AP (svojo avtoriteto, katere jaz ne priznavam za avtoriteto), se jaz skljicujem npr. na Biblijo ali Koran (moja avtoriteta, katere ti ne priznavaš za avtoriteto). Zato je tvoj zgornji post na podobnem intelektualnem nivoju, kot če jaz rečem, da je zemlja v središču vesolja, ker tako piše v Bibliji.
NO, predno se lotimo še resnih stvari, si poglejmo še kaj na to temo! :))

Bom samo na kratko in malce drugače, saj je očitno, da ste dovolj inteligentni in pametni. :))

Pobega iz zibelke primatov, (po domače: opic!) katere je po Božji volji je tudi Človek, - kakot višnja na torti; sta bila DVA!

S prvim valom je ušlo nekaj populacije, ki se je v evropi razvila v neandertalsko obliko. :))

Potem je sledil drugi val, tu naj bi šlo za las! :)) Pobeg iz naprijazne zibelke je uspel samo peščici izbranih, morda ni naključje, če napišem, da je pobeg uspel tistim naj! Najpametnejšim, najdrznejšim in najpametnejšim, če že tako hočete! :)))

Ta skupina, ki ji je uspel preboj, se je kasneje ustaila in razmnožila, tam nekje na BV! Kjer so bili primerni pogoji in podnebje za takratno življenje in civilizacijo! Med Evropo, Afriko in Azijo!

Potem so se širili naprej... V Evropi so naleteli na Neandertalca, se malo zlili z njem (evropejci imamo nekaj % neandrtalskih genov!:))) V Aziji pa so naleteli na Denisovanca, in se tudi malo zlili z njim! :))

Če koga to kaj bolj zanima, naj si pa poišče kakšne članke in prispevke o tem! Menda bi lahko izvedeli marsikaj novega in zanimivega! :)

*Tolikoorasizmu! :)

Strani: 1