Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

dani14 sporočil: 6.657
[FrRoSt]
> [dani14]

> > [FrRoSt]
> > Če povem še drugače, OBRATNO!: Rasisti so tisti, ki določeno skupino ljudi, ki jim je nekaj skupnega, npr. ženske, starejše, rumene, poševnooke, verne, .... ljudi vržeš v isto vrečo in jih (z nečim) ožigosaš!

> Levica je torej stranka rasistov? Določeno skupino ljudi (Desnico) vržejo v isto vrečo in jih ožigosajo s stotimi predsodki. Si prepričan, da je to pravilna definicija rasizma in da niso v Levici samo ksenofobni bedaki, rasisti pa nikakor ne?

No daj, napiši 10 (z besedo: deset!) predsodkov, ki jih mantrajo levaki in še njihova imena in priimke napiši zraven, ....

... da ne bomo samo natolcevali in nabijali samo po prazni slami! :))
24kul.si/oglejte-si-...e-poslanca

to je tvoja defiicija rasista. Si morda zabredel ali ti lastna definicija v skledo pljuva?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2784280

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[dani14]
> [FrRoSt]
> > [dani14]
>
> > > [FrRoSt]
> > > Če povem še drugače, OBRATNO!: Rasisti so tisti, ki določeno skupino ljudi, ki jim je nekaj skupnega, npr. ženske, starejše, rumene, poševnooke, verne, .... ljudi vržeš v isto vrečo in jih (z nečim) ožigosaš!
>
> > Levica je torej stranka rasistov? Določeno skupino ljudi (Desnico) vržejo v isto vrečo in jih ožigosajo s stotimi predsodki. Si prepričan, da je to pravilna definicija rasizma in da niso v Levici samo ksenofobni bedaki, rasisti pa nikakor ne?
>
> No daj, napiši 10 (z besedo: deset!) predsodkov, ki jih mantrajo levaki in še njihova imena in priimke napiši zraven, ....
>
> ... da ne bomo samo natolcevali in nabijali samo po prazni slami! :))
24kul.si/oglejte-si-...e-poslanca

to je tvoja defiicija rasista. Si morda zabredel ali ti lastna definicija v skledo pljuva?
Že kar malce "sovražim" - to bo verjetno pravi izraz; ko že vnaprej vem, kaj se bo zgodilo, koga (mi) bodo servirali in kdo ga bo podprl! :)

Če ti tako razumeš "mojo" definicije, potem je v redu in ne mislim razpravljati okoli tega. Ker je enostavno ŠKODA (mojega) časa! :)

Tale kordiš je res glasen, v vsem, tudi v svojih napakah! Vendar je taki tukaj veliko, vsaj 20! (z besedo: dvajset!) ti jih lahko takoj stresem iz rokava. Po večini me imajo na ignor in se tudi jaz ne zapenjam z njimi, če ni nujno potrebno. :)

Toliko o rasizmu! :))

*PRIZNAM!! Tudi jaz sem Rasist, ker se mi ne da in se nimam časa ukvarjati z vsako Budalo! :)))

Strani: 1