Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-61428 sporočil: 4.493
[FrRoSt]
> [Inside]
> Grozljivo in tragično je predvsem to da mi Evropejci molčimo in jim dopuščamo da nam spreminjajo pravni red in kalijo mir.
> Kolikor bi mi bili pripravljeni bi oni lahko bili samo tiho in spoštovali naše navade in kulturo. Mislim če dopustis da ti nižji IQ dela sranje si sam kriv. Ker so ženske prevzele glavno vlogo moškim ni treba več skrbeti za obrambo.

Jaz ne vidim tega tako! Jih srečujem kar nekaj, nekatere že poznam po videzu in v večini ni kakšnih večjih problemov... So pa kakšni verjetno tudi problematični, to je čisto normalno.... Saj je tudi med slovenci tako.

Predvsem vidim stigmatizacijo in ksenofobijo...

In ko berem tele razne komentarje, prav uživam!! Da me opominja, kakšni smo in znamo biti slovenci, ko smo sami gospodarji na svoji zemlji in nimamo tujega gospodarja! :))

Tukaj gre za prvovrstno tamo in literaturo! Vredno samega Prežihovega Voranca in njegovega Boja na požiralniku! Da Berta Sotlarja niti ne omenjam. :)))
To zahteva bolj kompleksen odgovor zakaj je tako. Nekaj je gotovo povezano s tem kar ti pišem zgoraj da so nam risali Švico dobili pa smo zaostanek za češko,... in zmedeno vlado.
Druga stvar pa je da nas je breivik označil za eno najbolj čistih drzav torej zelo malo je tujcev sploh črncev azijcev.
Tretja stvar so napadi v Evropi in posledično strah, da gre nebotičnik v luft. Torej zakaj bi jih vlekli v državo če obstaja nevarnost za terorizem.
Razlika je vseeno med problematični mi Slovenci ki pokončajo sebe kvečjemu ženo ali se pač napijejo in razgrajajo vozijo noro drugo pa je da nekdo postavi bombo z namenom da bi škodil zahodu krščanstvu...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2784279

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[Inside]
Ja samo od tega da so Beogradu jemali tako da ni razporedil na Kosovo, in nerazvite smo državljani nekaj imeli. Sedaj ko pa jemljejo Ljubljani pa nimamo nič sami gradijo pa vikende po Istri in primorju ter drugje. Torej gre več v privat žepe manj pa za splošno korist države.
To zahteva bolj kompleksen odgovor zakaj je tako. Nekaj je gotovo povezano s tem kar ti pišem zgoraj da so nam risali Švico dobili pa smo zaostanek za češko,... in zmedeno vlado.
Druga stvar pa je da nas je breivik označil za eno najbolj čistih drzav torej zelo malo je tujcev sploh črncev azijcev.
Tretja stvar so napadi v Evropi in posledično strah, da gre nebotičnik v luft. Torej zakaj bi jih vlekli v državo če obstaja nevarnost za terorizem.
Razlika je vseeno med problematični mi Slovenci ki pokončajo sebe kvečjemu ženo ali se pač napijejo in razgrajajo vozijo noro drugo pa je da nekdo postavi bombo z namenom da bi škodil zahodu krščanstvu...
Tole je pač tipično razmišljanje nekega slo državljana, ki (očitno) ni služil vojaškega roka. Popravi me, če se motim! :) In take državljane je ustvarila samostojna slovenija sama!! To je njena ZASLUGA in ZASLUGA Brihtnih in Plemenitih mož, ki so vladali in bili izvoljeni s strani Butalcev! :)

Greva po vrsti!

Pri poslu je tako!: Obstaja DOBIČEK, neka PRESEŽNA Vrednost, ki ostane, če je posel dobro in Pravilno izpeljan! To ni odkril Marx, to so vedeli že Židje tisočletja prej!! In vedo še DANES! Marx je to samo obelodanil na papirju! In ta presežna vrdnost, dobiček po izpeljanem dobrem poslu je samo ČEŠNJA na torti! In ta češnja ni samo češnja na torti, apak je tudi njen prestiž in njen sam vrh! :) Tudi ni vedno samoumevna! Posel moraš znati izpeljati, tudi povsem matematično knjigovodsko!!

Ko smo se osamosvajali, ali pa, ko smo se pripravljali, so pač trobili na vse trobente, do slovenija samo plačuje (neke davke) na nerazvite in podobno! In ko se je nekdo oglasil in rekel, da: Mati skrbi za sina 18 let, mi pa za Kosovo že 40, so ga utišali, da ne napišem še kaj več! ... In potem se je nekako počasi začelo osamosvajanje... Saj ne rečem, da bi morali ostati v jugi! Slovence so blokirali, totalno! Ravno tako, kakor mene. :)

Da bi zadeva držala vodo so pač prislikali drugo ŠVIČO! Bili in veljali smo za pridne, delavne,... Tu ni bilo dileme!

In se je zgodila osamosvojitev! Vendar s to osamosvojitvijo ni bila samo odcepitev do juge, ampak tudi sprememba družbene ureditve! Pusti tisto, kar piše v ustavi in na papirju.... O tem je škoda časa in pisanja.... Torej prišlo je do spremembe! Sice so se nekateri pozneje pritoževali, da za to niso glasovali, vendar cmeranje po jebanju ne pomaga... In tista češnja, na vrhu torte ni bila več družbena in narodova ali pripadala delavskemu proletarjatu, kot nekoč! Zdaj je bila na prostem trgu in pripadala je iznajdljivim , podjetnim in prefriganim prisklednikom, elitam, svinjam pri koritu odločanja, kakor hočeš! ... Kar se je dejansko odražalo v tem, da ni šlo to za neke počitniške domove za zaposlene delavce, kot nekoč, apak za čisto PRIVATNE Vikende Kravatarjev!

In za tak sistem smo volili, ko smo se odličali za samostojne Butale! :)

In zdaj se ne pritožuj in čudi, da smo tu, kjer smo! Ubili so kravo, da so imeli zrezek!! Enostavno kot pasulj! To se imenuje Tranzicija!

-------------------------------------------------- --------------------

Ljudje so se preseljevali, izmenjevali in sodelovali že tisočletja! Tudi v Avstro Ogerski! In se bodo še naprej! ...

Da še danes nekdo misli in razmišlja, da k nam in čez nas pirhajajo ljudje, ki jim je edini cilj, da bi razstrelili naš nebotičnik, potem je to precej naivna, nerealna in zelo ksenofobna izjava. Verjemi, da sem si že marsikaj ogledal in merikaj bi se z LAHKOTO dalo, ne samo pri nas, ampak tudi v zahodni evropi, pa tege ne delajo, ali pa nočejo delati! Ker to ni njihov cilj!

Krščanstvo!??? KRŠČANSTVO!???? Kaj pa je zate Krščanstvo!??? Misliš, da je tukaj kaj Krščanskega!? Da je na tem forumu kaj Krščaskega!?? :))

*Mendajeenasamaljubezeninrazumevanje!:)))))

Strani: 1