Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-61428 sporočil: 4.493
[FrRoSt]
> [Inside]
> Grozljivo in tragično je predvsem to da mi Evropejci molčimo in jim dopuščamo da nam spreminjajo pravni red in kalijo mir.
> Kolikor bi mi bili pripravljeni bi oni lahko bili samo tiho in spoštovali naše navade in kulturo. Mislim če dopustis da ti nižji IQ dela sranje si sam kriv. Ker so ženske prevzele glavno vlogo moškim ni treba več skrbeti za obrambo.

Jaz ne vidim tega tako! Jih srečujem kar nekaj, nekatere že poznam po videzu in v večini ni kakšnih večjih problemov... So pa kakšni verjetno tudi problematični, to je čisto normalno.... Saj je tudi med slovenci tako.

Predvsem vidim stigmatizacijo in ksenofobijo...

In ko berem tele razne komentarje, prav uživam!! Da me opominja, kakšni smo in znamo biti slovenci, ko smo sami gospodarji na svoji zemlji in nimamo tujega gospodarja! :))

Tukaj gre za prvovrstno tamo in literaturo! Vredno samega Prežihovega Voranca in njegovega Boja na požiralniku! Da Berta Sotlarja niti ne omenjam. :)))
To zahteva bolj kompleksen odgovor zakaj je tako. Nekaj je gotovo povezano s tem kar ti pišem zgoraj da so nam risali Švico dobili pa smo zaostanek za češko,... in zmedeno vlado.
Druga stvar pa je da nas je breivik označil za eno najbolj čistih drzav torej zelo malo je tujcev sploh črncev azijcev.
Tretja stvar so napadi v Evropi in posledično strah, da gre nebotičnik v luft. Torej zakaj bi jih vlekli v državo če obstaja nevarnost za terorizem.
Razlika je vseeno med problematični mi Slovenci ki pokončajo sebe kvečjemu ženo ali se pač napijejo in razgrajajo vozijo noro drugo pa je da nekdo postavi bombo z namenom da bi škodil zahodu krščanstvu...