Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Boško Šrot: Janša mi grozi

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-107825 sporočil: 64
[Glavni forum] Tema: Re: Boško Šrot: Janša mi grozi
[#278409] 09.07.08 12:20 · odgovor na: anon-91864 (#278192)
Odgovori   +    2
Dragi shaman, očitno malo veš o največji deviaciji socializma, ki je zrasla med tvojimi idejnimi somišljeniki, ki jih je vodil J.V.Dž.Stalin, tvoje besedičenje je biserček stalinistične ideologije, katerega bistvo je nestrpnost do drugačnih. Veš, levičarji so znani po strpnosti, socialni usmerjenosti, humanosti, solidarnosti in podobno. Leve patologije, ki jih imaš ti za levico pa so očitno tvoji ideološki predniki iz Kominterne in s prispevkom to lepo ilustriraš. Bravo!
Kar pa zadeva kurirčkov, lahko le potrdim, da je ta metoda ena od glavnih (ne)kvalitet firerja, osebno namreč ne upa nikomur nič povedati v obraz. Je pač malo boječ in sramežljiv dolenjski fant, ki pa se je z leti naučil v maniri vajinih skupnih ideoloških prednikov in despotskih vladarjev, uporabljati razne purše (kurirčke, potrčkote, glasnike), ki zelo radi v svoji neznatnosti občutijo delček oblastniških moči že s tem, ko grožnje sporočajo. Tudi sam sem to doživel in ti lahko iz prve roke povem, da je eden od kurirčkov Leo Oblak (medijski tajkun???). Tako je s tem vidiš, šaman. Malo pomisli, preden objavljaš svoje bruharije. In lep dan ti želim.