Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Boško Šrot: Janša mi grozi

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

romy89 sporočil: 502
[Glavni forum] Tema: Re: Boško Šrot: Janša mi grozi
[#278341] 09.07.08 10:56 · odgovor na: anon-119197 (#278289)
Odgovori   +    0

dalex je napisal(a):
Od ene drage ovcje lekcije sem odnesel, da delam pravilno   le in le takrat, ce nasprotujem vecini in hocem spremembe. Kot vidim, lekcija drzi, v politiki morda se toliko bolj... Bi za preteklih 65 let tezko rekli, da je to primerna praksa, ker bi verjetno imel trajno bivanje na kaksnem otoku :)
 Dalex, midva sva lahko čisto vesela, ker sva v manjšini brihtnih, hehe.

Ofce imajo pa krepko večino, tako da lahko čisto mirno predvidevaš, da bodo na volitvah
21.9.orto-marsofčki in njim sorodni Jelinčičevi naciji, dobili zavidljivih 75%.

Kar se pa počitnic na nudističnem otoku v prejšnjih časih tiče, pa mislim, da to ni več moderno.
V tistih zlatih časih komunizma je recimo Pučnik fasal nekaj let zapora in samico zaradi članka z naslovom Zablode slovenskega kmetijstva.

Kritiki KKK mafije, kot so shaman, ali pa enfrice, lahko v prihodnosti pričakujejo nastanitev kje v kakšnem podzemnem apartmaju, kot ga je imel recimo Hanibal v Ko jagenjčki obmolknejo.Samo namesto slik Firenc po stenah, veliko slik Milana Kučana (težka oblika mučenja, ki te lahko pripelje do roba), wc školjka brez pokrova, železna postelja za fakirje in nobenih obiskov, kot je bil tisti od čedne Jodie.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 278341

Strani: 1

anon-119197 sporočil: 9.214
[Glavni forum] Tema: Re: Boško Šrot: Janša mi grozi
[#278355] 09.07.08 11:11 · odgovor na: romy89 (#278341)
Odgovori   +    0
Jaz sicer nisem ziher, ce sem ali nisem brihten, vsekakor pa se mi zdi enacba (negacija vecine) pravilna;
ze samo to kontrirati vecini se zdi nujen (ce je ze zadosten, ne vem) pogoj :)

Strani: 1