Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Siol: Adria odpovedala več kot deset letov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Siol: Adria odpovedala več kot deset letov
[#2780364] 20.06.19 06:54 · odgovor na: Gustl (#2780362)
Odgovori   +    1
[Gustl]
> [hostamox]
> Nomadi so včasih jahali ali šli peš. Nosili ali vozili v kočijah so se redki.
>
> A renta car ni opcija?

Je, sem ze enkrat v taki situaciji vzel, ene 400 eur je prišlo pa se benz pa se vozit moras čist sesut.

Sedaj je pa moja edina naloga, da Turka vzdržujem budnega. Ravno mi razlaga, kako je Erdogan spimpal Istanbul :)
Jaz sem tudi ze bil enkrat v taki situaciji (nic zamude sicer), v tujini, tretji svet. Prihod letala ob 2.00, sofer me pricaka, avto kul, sofer postirkan, polikane hlace na crto... ampak sem celih 30 minut voznje opazoval vse zive profesionalne trike kako ne zaspat za volanom (nisem ravno tip cloveka ki bi cvekal s soferji plus mislim da je bil presek najinih znanj jezikov prazen).

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2780364

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
[Glavni forum] Tema: Siol: Adria odpovedala več kot deset letov
[#2780367] 20.06.19 07:15 · odgovor na: bc123a (#2780364)
Odgovori   +    3
[bc123a]

> Sedaj je pa moja edina naloga, da Turka vzdržujem budnega. Ravno mi razlaga, kako je Erdogan spimpal Istanbul :)

Jaz sem tudi ze bil enkrat v taki situaciji (nic zamude sicer), v tujini, tretji svet. Prihod letala ob 2.00, sofer me pricaka, avto kul, sofer postirkan, polikane hlace na crto... ampak sem celih 30 minut voznje opazoval vse zive profesionalne trike kako ne zaspat za volanom (nisem ravno tip cloveka ki bi cvekal s soferji plus mislim da je bil presek najinih znanj jezikov prazen).
Final report.

Zadnjih 50km sem jaz vozil, me je Turk sam prosil. :)

Ampak evo me, pakiram za Metliko.

Kdo pravi, da se ne da :)

Strani: 1