Strani: 1

crt sporočil: 27.122
[#2780163] 19.06.19 08:35
Odgovori   +    2
Party members are also willing to sacrifice another fundamental tenant of Conservative belief in order to bring about Brexit: unionism.* Asked whether they would rather avert Brexit if it would lead to Scotland or Northern Ireland breaking away from the UK, respectively 63% and 59% of party members would be willing to pay for Brexit with the breakup of the United Kingdom.

here is, however, still one thing that Conservative members fear more than the prospect of Brexit slipping through their fingers: Jeremy Corbyn. Half (51%) of Conservative party members would rather call the whole thing off rather than allow the Labour leader to ascend to the position of Prime Minister.

yougov.co.uk/topics/...y-destroye
bc123a sporočil: 48.253
[#2780166] 19.06.19 08:47 · odgovor na: crt (#2780163)
Odgovori   +    0
[crt]
Party members are also willing to sacrifice another fundamental tenant of Conservative belief in order to bring about Brexit: unionism.* Asked whether they would rather avert Brexit if it would lead to Scotland or Northern Ireland breaking away from the UK, respectively 63% and 59% of party members would be willing to pay for Brexit with the breakup of the United Kingdom.
Ja, tudi jaz sem debelo pozijal. Kaze da so cist nori.
crt sporočil: 27.122
[#2780170] 19.06.19 08:49 · odgovor na: bc123a (#2780166)
Odgovori   +    2
severni slovenci odkriti tudi izven nemcije :)
anon-20668 sporočil: 3.976
[#2780176] 19.06.19 09:10 · odgovor na: bc123a (#2780166)
Odgovori   +    1
[bc123a]
> [crt]
> Party members are also willing to sacrifice another fundamental tenant of Conservative belief in order to bring about Brexit: unionism.* Asked whether they would rather avert Brexit if it would lead to Scotland or Northern Ireland breaking away from the UK, respectively 63% and 59% of party members would be willing to pay for Brexit with the breakup of the United Kingdom.

Ja, tudi jaz sem debelo pozijal. Kaze da so cist nori.
(divje špekuliram) kaj pa če so Angleži ugotovili/izračunali, da ne rabijo tako zelo nujno Škotov in Ircev (z drugimi besedami, ali sta Škotska in Ulster britansko Kosovo/nerazvite republike)? NemirniTujec?...
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2780236] 19.06.19 11:05 · odgovor na: (#2780177)
Odgovori   +    3
Govorimo o "clanih stranke". Think SDS, think SD. Teli nic ne racunajo, ampak zivijo v lala landu medijskega pranja mozganov.

Pomoje bo z Borisom v vsakem primeru zelo poeticno: ali bo z brexitom najbolj pojebal ravno ostarele sirotinje, ki volijo za te fantazijske zgodbice, ali pa bo dovolj odklonski da bo prav zaradi njega na oblast prisel Corbyn.

Kaj bi clovek zdaj dal za zmernega laburista - mamo pa se sestro zraven. Ampak jebi ga, Corbynovi fanatiki so delali 20 let na tem, da uzurpirajo stranko, prav tako kot so brexiterji dolgo delali da uzurpirajo status quo. Ali bomo na oblasti imeli fanatike, ali pa bo diktatura. Francozi so imel revolucijo 1789, mi jo imamo pa zdaj :-) V vsakem primeru pa brexiterji ne morejo ustaviti corbynistov, ker so povprecno stari 60 proti 25. Edino kar zdaj lahko ustavi corbyniste je izkoreninjeni center, ali pa to da corbyn na oblasti zacuda neha bit revolucionaren komunist, ker mu ni vec treba, saj je na oblasti :-)

Pri tem imata z Borisom zelo veliko skupnega :-)))
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2780259] 19.06.19 13:04 · odgovor na: (#2780244)
Odgovori   +    2
[abohte]
Saj jaboka in jabolka, politiki in politiki. Jaz ne pravim, da so oni gladki, ampak da so brexitanski politiki negladki, vsi mi/EU politiki pa smo/so gladki, je pa vseeno preveč smela trditev (ali pa nora).

Bo pač treba sprejeti, da živimo v norih cajtih, čeprav se lahko v politiki zadeve hitro obrnejo.
EU je fasisticna organizacija za izcrpavanje juznih in vzhodnih sosed nemskega rajha na isti nacin, kot britanska elita izcrpava svoje siromake ze stoletja.

Ampak to nima nobene veze s problemi v UK, zaradi katerih so budale brexit volile. Volilci brexita so kot zene, ki jih nasilen moz ze 20 let pretepa, one za vse to krivijo njegovo mater ali pivske kolege, stran pa ne grejo.
pobalin sporočil: 14.456
[#2780312] 19.06.19 17:42 · odgovor na: crt (#2780163)
Odgovori   +    0
[crt]
yougov.co.uk/topics/...y-destroye
Veri kul tole. Tudi če jim država totalno razpade, če gresta gospodarstvo in stranka v maloro, morajo oni na svoje. Brexit odpade samo, če njihovi ne bi ostali na oblasti. Deja vu, žal.

Strani: 1