Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Siol: Adria odpovedala več kot deset letov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[Glavni forum] Tema: Siol: Adria odpovedala več kot deset letov
[#2780075] 18.06.19 21:27 · odgovor na: bc123a (#2780072)
Odgovori   +    2
[bc123a]
> [Gustl]
> Ce te prime, da dokupis recimo karto iz Trsta do Frankfurta, samo da bos miren, preveri prej, ali ti nadaljevalni let vseeno velja.
>
> Enkrat mi je propadel drugi let, ker se nisem vkrcal na prvega. In so mi zredirali naslednjega.

Po defaultu tega ne mores narediti! Bom upal da ali adria gets its shit together ali pa dokoncno propade, hopefully either of this dovolj zgodaj.
Zakaj po defaultu? Kdaj drugič je bilo pa OK. Torej ni nekega pravila.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2780075

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Siol: Adria odpovedala več kot deset letov
[#2780077] 18.06.19 21:32 · odgovor na: Gustl (#2780075)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: bc123a 18.06.2019 21:33
[Gustl]
> [bc123a]
> > [Gustl]
> > Ce te prime, da dokupis recimo karto iz Trsta do Frankfurta, samo da bos miren, preveri prej, ali ti nadaljevalni let vseeno velja.
> >
> > Enkrat mi je propadel drugi let, ker se nisem vkrcal na prvega. In so mi zredirali naslednjega.
>
> Po defaultu tega ne mores narediti! Bom upal da ali adria gets its shit together ali pa dokoncno propade, hopefully either of this dovolj zgodaj.

Zakaj po defaultu? Kdaj drugič je bilo pa OK. Torej ni nekega pravila.
Ja, to pomeni da po defaultu tega ne mores narediti, odvisno je od dobre volje letalske druzbe, od tega ali imajo potnike na standby za naslednji let, in verjetno tudi od tega, ali se z letalsko druzbo to zmenis vnaprej (ce se da).

Kako mislis pa nastanejo prazni sedezi sredi sezone? :wink:

Aha, nasel. Celo obstaja default: ne smes zamuditi nobenega segmenta, ker se ti potem vsi naslednji avtomaticno kenslajo, razen ce se ne dogovoris drugace z letalsko druzbo:

liveandletsfly.board...-segments/
www.tripadvisor.com/...ravel.html

Celo vec, lahko ti skenslajo tudi povratni let ce je na isti karti!

Strani: 1