Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Siol: Adria odpovedala več kot deset letov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Siol: Adria odpovedala več kot deset letov
[#2780060] 18.06.19 20:11 · odgovor na: pobalin (#2780046)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: bc123a 18.06.2019 20:16
[pobalin]
Pa saj ni nič pisal o smrti, zakaj si se zaciklal v to fiksno idejo? Njega je skrbelo, da bo Adria zamočila in bodo zamudili glavni let in izgubili najmanj dan dopusta na daljni plaži. Bodi vsaj toliko korekten, da se norčuješ iz strahu pred izgubo dneva na plaži (s čivavo na straži), ne pa da mu podtikaš neko paranoično smrtno grozo.
Mislim da je dan izgube zelo optimisticna napoved sredi glavne turisticne sezone :) Avioni so takrat polni. Lani sem slisal za primer ko je druzina po svoji krivdi zamudila polet iz Munchna, znotrajevropski let. 3 dni ni bilo nobenega prostega sedeza na avionih.

Aja, s tistim sajtom, ki hoce 2 EUR na mesec za 3 mesece zgodovinskih podatkov sem tudi izvedel da moja zveza naprej iz FRA dosledno vsak dan leti tocno ob uri. Nic zamude, ocitno tudi nic cakanja zamujenih potnikov.

Skrbi me tudi zato, ker je ocitno politika adrie da odskodnin ne izplacuje sploh, v tem primeru se jim gladko jebe za zamude, ki bi jih drugace zelo bolele.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2780060

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
[Glavni forum] Tema: Siol: Adria odpovedala več kot deset letov
[#2780064] 18.06.19 20:28 · odgovor na: bc123a (#2780060)
Odgovori   +    3
Ce te prime, da dokupis recimo karto iz Trsta do Frankfurta, samo da bos miren, preveri prej, ali ti nadaljevalni let vseeno velja.

Enkrat mi je propadel drugi let, ker se nisem vkrcal na prvega. In so mi zredirali naslednjega.
pobalin sporočil: 14.456
[Glavni forum] Tema: Siol: Adria odpovedala več kot deset letov
[#2780180] 19.06.19 09:18 · odgovor na: bc123a (#2780060)
Odgovori   +    1
[bc123a]
Mislim da je dan izgube zelo optimisticna napoved sredi glavne turisticne sezone :) Avioni so takrat polni. Lani sem slisal za primer ko je druzina po svoji krivdi zamudila polet iz Munchna, znotrajevropski let. 3 dni ni bilo nobenega prostega sedeza na avionih.
Tukaj sem najbrž na isti strani kot Abohte: keri vrag te/vas sili, da v najhujši sezoni rinete v ta strašna tveganja in stroške z iskanjem plaže na drugem koncu sveta. Resda je plaža meni vedno bila nekaj tujega, zoprnega.
Aja, s tistim sajtom, ki hoce 2 EUR na mesec za 3 mesece zgodovinskih podatkov sem tudi izvedel da moja zveza naprej iz FRA dosledno vsak dan leti tocno ob uri. Nic zamude, ocitno tudi nic cakanja zamujenih potnikov.
Tukaj sem kot pravi pobalinski firbec čisto na tvoji strani. Kaj me briga, če Abohte ne šteka tega, eni pač radi brskamo po drobovju informacij. Vidžilantsko ali pa hobistično. :-)
Skrbi me tudi zato, ker je ocitno politika adrie da odskodnin ne izplacuje sploh, v tem primeru se jim gladko jebe za zamude, ki bi jih drugace zelo bolele.
Ob teh skrbeh se pridružim nekaterim nasvetom drugih s tem starčevskim namigom:
www.slo-zeleznice.si.../frankfurt

Strani: 1