Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-154083 sporočil: 6.570
[sopranos]
Ampak še vedno pa ohranjamo javno zdravstvo in solidarnost. Sploh takrat ko zbiramo zamaške, da lahko otroke pošljemo k resnim zdravnikom v ZDA.
Narobe se to razume. Zamaške zbiramo zato, ker ZZZS ne plača, ZZZS pa ne plača, ker ne bi imel denarja, ampak ker se naš gosposki konzilij zarukancev 100 let za leseno žlico ne strinja, da je zdravljenje v tujini potrebno oziroma da bo bolj uspešno kot pri nas.

Primer: boljše odrezati nogo fantku, kot jo poskusiti popraviti v Ameriki, ker je oni, zarukani člani konzilija 100 let za leseno žlico, pač sploh ne znajo popraviti.

Da o tisti opici Kendi, ki je izklopil punčko, da bo umrla, punčka pa je potem izklop aparatov preživela, sploh ne govorimo.
Ampak me je toliko razkurilo, ko sem se tega spomnil, da sem moral napisati.

In če sem že razkurjen: da se ne pozabi, da bi moral biti v zaporu uni Kuštrin, ki je šef oddelka v bolnišnici v Novi Gorici, kjer so tri bolnike zastrupili namesto uspavali. In so to obesili nekemu inštalaterju, ki si ni mogel predstavljati, da je njegova pamet iz triletne poklicne šole edino, od česar je odvisno življenje bolnikov v čisto pravi bolnišnici v čisto pravi evropski državi v ne moremo verjeti, 21. stoletju.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2779554

Strani: 1

FIN-454644 sporočil: 10.893
Zdravljenje v tujini je v celoti placano, ce hoces premeniti spol.Napotijo te v Beograd in placajo STOPROCENTNO.

Strani: 1