Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Gustl]
> [hostamox]
> >
> Kaj je pa trenutno 'in' pri novih narocnikih. Oz če so forumi outdatet kaj je njihov nadomestek.

Clanki, vsebina. In ne kot nadomestek, vedno je biko tako, nic ni treba nadomeščat.

Forum kot argument je za en majhen poseben segment.
A jaz spadam med njih? Kaj pravi kaj analitika, sem tule zaradi clankov, foruma, ali pa zato ker ne znam ravnati z denarjem :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2777706

Strani: 1

Kanzon sporočil: 2.392
[bc123a]
> [Gustl]
> > [hostamox]
> > >
> > Kaj je pa trenutno 'in' pri novih narocnikih. Oz če so forumi outdatet kaj je njihov nadomestek.
>
> Clanki, vsebina. In ne kot nadomestek, vedno je biko tako, nic ni treba nadomeščat.
>
> Forum kot argument je za en majhen poseben segment.

A jaz spadam med njih? Kaj pravi kaj analitika, sem tule zaradi clankov, foruma, ali pa zato ker ne znam ravnati z denarjem :)
Njih ne zanima odziv bralcev in foruma, gre jim samo za profit.Ne smejo pa pisati o tem kdo dozira denar in na podlagi česa ga tiskajo. Ne povedo, da ta "lonček kuhaj" s svojo distribucijo varuje razviti svet pred vojno. To bi jim moralo biti poslanstvo, če so največji in najboljši.
Gustl sporočil: 13.629
[bc123a]
Kaj pravi kaj analitika, sem tule zaradi clankov, foruma, ali pa zato ker ne znam ravnati z denarjem :)
Analitika ne pove nic, analitika nekaj skašlja, potem pa vaški vrač bere iz tistega :)

Ampak, saj veš, resnica je pa običajno nekje vmes :)

Strani: 1