Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[najobj]
... ja, ampak kaj je to "The Best Hotel Beds for Business Travelers", če pa en biznismen rad spi na bolj trdem, drugi bolj na mehkem, tretji pa nekje vmes ? ...
Kvaliteta postelje ni odvisna od trdote, oziroma je le sibko povezana s trdoto. Gre za materiale iz katerih so narejene. Ameriske postelje (spodaj fedri, vmes pa bombaz ali latex) so najboljse. Kos pene debeline 10 cm pa najslabsi.
khmm, ker o tem govorim in s to raznolikostjo želja - če s trdo ali mehko posteljo kdo res komplicira - istega tipa gostov imajo verjetno težave vsi turistični delavci po celem svetu in ne le v Sloveniji ...
Ma daj. Hotelirji se zavedajo da je postelja prakticno najpomembnejsi del sobe, in to po celem svetu.
P.S.: ker ne vem, kakšen je tipičen Slovenec, sebe ne morem opredeliti, je pa res, da narava mojega dela ne zahteva glih dosti službenih poti, na vseh seminarjih v tujini pa Hilton, Sheraton, Hyatt, Marriott - če so v krajih mojih službenih poti sploh
Travelodge, noro poceni hotelsko verigo si lepo spregledal, kajnede? Pa ima druge najboljse postelje od vseh (to je tudi Nemirni poveda).
... jebiga, pač nisem tako pomemben, da bi bilo pomembno - če si trdo ali mehko posteljo ob prihodu v omenjene luksuzne hotele res lahko izbiraš - kje prespim, ker za
Ne izbiras nic. Tipicni slovenec, zal, ki se ni spal na res dobri postelji. Saj potem ni cudno da vam oni cunga-lunga telefonska prodaja uspe prodajati peno pod blagovno znamko "dormeo" in se se hvali s tistim drekom.
radi celodnevnih opravil kaj več od spanja in zajtrka na službenih poteh v hotelu nikoli nisem rabil in je bila ugodna lokacija hotela bolj pomembna od luksuza ...
Jaz v luksuzne hotele hodim s svojim denarjem na dopust in ocitno ne placam dosti vec kot tisti, ki gredo v kajzice v kemp za 300 EUR na dan. Na sluzbene poti pa v poceni hotele, kjer ce imam moznost pac izberem tistega z dobro posteljo.