Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[NemirniTujec]
> [bc123a]
> Noro dobre ima tudi Travelodge UK, ki je Ryanair hotelov, ampak tudi white van man se mora dobro naspat, sicer ne bo white vana dobro vozil.

Mene je fuknilo na rit ko sem spal v travelodgu, ki je sicer druga najcenejsa stvar, dokler ne zabredes v prizidke airbnbjev. Sem celo razmisljal da bi si doma dal njihovo vzmetnico, pa bo povsod isto.

Boljsa postelja kot v marsikterem kao premium hotelu.
Tako. Moja top lista najboljsih postelj je: 1) Hilton, 2) Travelodge, 3) Sheraton (ce ima "Sheraton sweet sleeper bed", kar za ostale njihove blagovne znamke ni nujno. 4) HolidayInn (spal sem sicer samo v Holiday Inn Express), Evropske verige so tu dalec zadaj, tudi Kempinski, da o Accorhotels ne govorimo.

Vsi prvi trije jih prodajajo, moram se pogledati ce bi se dalo Travelodge posteljo nabaviti v Slovenijo :)

Najcenejsi v uk pa je "ibis budget", in ne dobis kettla in kozarca in kavic iz vrecke (sparajo, lol), cez shitpojslo imas pa nekaksno folijo pod rjuho, da ni tisti shitjogi poscan in posran od govedi, ki spi v takem hotelu. Jaz ne morem spat v tem,
Jaz sem bil tam samo enkrat v Ibis budget (takrat je bil se druga blagovna znamka ampak isto pod Accorhotels), na Nizozemskem za ono kao kraljicin rojstni dan festo, pa me takrat sicer ni motilo, ampak res, ni bilo poanta dosti spati :) Se pa Ibisom izogibam za vec kot eno noc, ravno zaradi postelj, tako kot Novotelom.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2775815

Strani: 1

aimon sporočil: 1.924
[bc123a]
... moram se pogledati ce bi se dalo Travelodge posteljo nabaviti v Slovenijo :)
"Did you know the Travelodge Dreamer mattresses and beds are available to buy? ... Delivery is to mainland UK only." sleepeezee.com/five-...-mattress/
najobj sporočil: 31.926
Zadnja sprememba: najobj 22.05.2019 15:13
[bc123a]
> [NemirniTujec]
> > [bc123a]
> > Noro dobre ima tudi Travelodge UK, ki je Ryanair hotelov, ampak tudi white van man se mora dobro naspat, sicer ne bo white vana dobro vozil.
>
> Mene je fuknilo na rit ko sem spal v travelodgu, ki je sicer druga najcenejsa stvar, dokler ne zabredes v prizidke airbnbjev. Sem celo razmisljal da bi si doma dal njihovo vzmetnico, pa bo povsod isto.
>
> Boljsa postelja kot v marsikterem kao premium hotelu.
Tako. Moja top lista najboljsih postelj je: 1) Hilton, 2) Travelodge, 3) Sheraton (ce ima "Sheraton sweet sleeper bed", kar za ostale njihove blagovne znamke ni nujno. 4) HolidayInn (spal sem sicer samo v Holiday Inn Express), Evropske verige so tu dalec zadaj, tudi Kempinski, da o Accorhotels ne govorimo.

Vsi prvi trije jih prodajajo, moram se pogledati ce bi se dalo Travelodge posteljo nabaviti v Slovenijo :)
... eh, ko si res zmatran, zaspiš tudi stojé, pa ni važno kje ...

P.S.: razen dvometrašev zaradi za njih prekratkih postelj še nisem slišal nikogar, ki bi se pritoževal nad kvaliteto postelj, kaj šele da bi na osnovi postelj izbiral hotele ... jebiga, nekdo rad spi bolj na trdem, drugi bolj na mehkem, tretji nekje vmes, tako da mi res ni jasno, kako bi hotelirji lahko ustregli vsem ...

Strani: 1