Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[bc123a]

S tremi froci je itak bolj kriza. Jaz imam enega, in vecina hotelov kamor hodim ti ga futra zastonj do 18 leta :)
Mah futranje je rounding error... Kak vpliv ima na otroka to, da zeno vklenes v lisice in jo z bicem po riti mlatis medtem ko ti ga vlece? A ga v kopalnico zaklenes in das muzko na glas?

Al kaj vi delate na dopustu? Obiskujete muzeje, mamovamkultivirano :-))

Jaz sem parkrat mel sreco v hotelih da sem bil v nekaksnih linked rooms in imajo vrata med seboj, ne samo ven - in lahko imas froce pod kljucem brez da jih izpostavljas svoji sprevrzeni sadisticni naravi - ampak again - placas obe sobi, seveda. $$$.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2775789

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[NemirniTujec]
> [bc123a]
>
> S tremi froci je itak bolj kriza. Jaz imam enega, in vecina hotelov kamor hodim ti ga futra zastonj do 18 leta :)

Mah futranje je rounding error...
Spet slovenska posebnost, prodaja hotelskih sob s ceno na osebo, ne na sobo :)))
Ker spodobne hotelske verige prakticno enake stroske ce so v sobi 2 ali 3 ljudje, nastane razlika samo pri obrokih.
Al kaj vi delate na dopustu? Obiskujete muzeje, mamovamkultivirano :-))
Ne dam svojega dopusta za muzeje, si nor... razen ce ni kak specialen muzej, recimo v spanskih kolonijah ti pokazejo kaksno garotto... Nekaj izletov ze ce smo v taksni destinaciji, tudi s hcerko si lahko kaksnega privoscimo, sicer pa lezalniki na plazi v senci, bar, morje, bazen, snorklanje, bar, kosilo, morje, bazen, bar... no potem je pa ze tema :)
Jaz sem parkrat mel sreco v hotelih da sem bil v nekaksnih linked rooms in imajo vrata med seboj, ne samo ven - in lahko imas froce pod kljucem brez da jih izpostavljas svoji sprevrzeni sadisticni naravi - ampak again - placas obe sobi, seveda. $$$.
Jah seveda obstajajo v hotelih povezane sobe, to ni izjema. Ce vprasas, bos ponavadi dobil taksno BP.

(sedaj pa se naj nekdo vprasa, zakaj slovenci nimamo 3+ otrok... ja a ni tu odgovor, matrvola - standard kot sem ga imel prej je dosegljiv s samo enim otrokom, ne z dvema)
hostamox sporočil: 8.460
[NemirniTujec]
> [bc123a]
>
> S tremi froci je itak bolj kriza. Jaz imam enega, in vecina hotelov kamor hodim ti ga futra zastonj do 18 leta :)

Mah futranje je rounding error... Kak vpliv ima na otroka to, da zeno vklenes v lisice in jo z bicem po riti mlatis medtem ko ti ga vlece? A ga v kopalnico zaklenes in das muzko na glas?


nimaš ti dovolj fantazije.

ne moreš imet žene in k. .
Vsaka je za nekaj.

Če tega še nisi izkusil, pa še boš. Če si 100+ dni zdoma, bo sicer trajalo malo dlje.

Strani: 1