Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
Zadnja sprememba: bc123a 21.05.2019 20:36
[vickibedi]
> [rename]
> Vse odvisno od hotela, pa ne govorim o 4,5 zvezdic... po mojih izkušnjah je vedno več ločenih kopalnic od wcja (če nimaš ravno sobe za 1 osebo), imaš kavomate, grelce vode za čaj, z room-service se zmeniš tudi za vsebino minibara itd...
>
> To, kar ti opisuješ, je bolj iz 90-ih, očitno že dolgo nisi bil v nobenem hotelu :-P
> Zdaj je standard double-bed tudi za enoposteljne sobe, pa delovni kot z vsemi priključki... včasih smo z notebookom sedeli na tleh, da so bili dovolj dolgi kabli in potem si moral izključiti telefon, da si priključil na modem itd :-)

V hotelih sem bival pred kratkim, pa niso bili ravno žnj formata...
www.tripadvisor.co.u...ssels.html
Novotel je meni glih za eno noc, ker so postelje katastrofalne. To je mestni hotel, to ni resort. To je soba za dva, in morda, res morda posteljco za dojencka. V Novotelu mi prespimo ponavadi na letaliscu v Munchenu, ker je pac cisto poleg long term parkinga.

Aja, ze to, kar sem prej pozabil: spodobni hoteli imajo spodobne postelje. Jaz pac lahko spim dobro le na pravi vzmetnici (ne, ni nujno da je Meblo), najboljse imajo ameriske hotelske verige. Mariott, Sheraton, Hilton skoraj ni variante da slabo nabases. Noro dobre ima tudi Travelodge UK, ki je Ryanair hotelov, ampak tudi white van man se mora dobro naspat, sicer ne bo white vana dobro vozil.

Na onih penastih v prikolicah ne bi zaprl ocesa, tako kot ne bi v novotelu, ce ne bi sel spat na dodatno lezisce, posteljo s ono klincevo peno pa vljudno vedno prepustil zeni in hcerki.

Kaj pa dobis v apartmaju pa res ne vem... verjetno kaksen penasti q, ker itak noben gazda ne skrbi za to...