Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[bc123a]
> [NemirniTujec]
> > What is there not to like, damnit?
>
> Pac, saj ti pravim, nisi normalen :-)))

Saj to vem, samo me zanima logicna razlaga.
Ah kolega... zato pa si ti mojster tehnicar, jaz pa obicni salesman :-)

Money money money, makes it funny... Gre seveda za dobri stari eur/m2. Bungalov ima 50 ali vec kvadratov pa se nekaj placa spredaj, za 200 na dan, organizirano v dnevni prostor in locene majhne spalnice. Ce bi zelel imeti take hotelske povrsine, bos moral placati stiri sobe, in bo prec 600 na dan.

In ker dnarja nimamo, tri froce pa imamo, je ful lazje se pridusat da nam bungalovi bolj ustrezajo, kot priznat da za komfortno, prostorno hotelsko bivanje pac nimamo cvenka.

Ni Mourinho v Manchestru najemal bungalova.. najemal je pol nadstropja v hotelu in placal 400K na leto.

Kaj bi ti brez mene :-)))

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2775730

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[NemirniTujec]
Money money money, makes it funny... Gre seveda za dobri stari eur/m2. Bungalov ima 50 ali vec kvadratov pa se nekaj placa spredaj, za 200 na dan, organizirano v dnevni prostor in locene majhne spalnice. Ce bi zelel imeti take hotelske povrsine, bos moral placati stiri sobe, in bo prec 600 na dan.
Ma saj vidis o kaksnih cenah za kamp ti govori folk... nekaj sto EUR na dan za kamp! Kjer moras dati rit na skoljko kjer je glih en svaba pustil creva po prevec piva ali sljivovice...

Dejansko sem bival v kampu kot odrastel mladoletnik, da tako poimenujemo. Ona klasicno slovenska sindikalna varianta v prikolici brez koles na ceglih... na hrvaskem. Konsenz s starsi je bil, da fajn da smo probali in je dovolj :)
In ker dnarja nimamo, tri froce pa imamo, je ful lazje se pridusat da nam bungalovi bolj ustrezajo, kot priznat da za komfortno, prostorno hotelsko bivanje pac nimamo cvenka.
S tremi froci je itak bolj kriza. Jaz imam enega, in vecina hotelov kamor hodim ti ga futra zastonj do 18 leta :) Zato pa imam dopust, kjer se res odpocijem, kjer mi ni treba s prstom mignit da se vse zgodi kot se je treba, od zajtrka do vecerje do izletov, in vsi me naslavljajo s Sir. Kjer je temperatura v sobi tocno 24 stopinj, pa ce je to sredi puscave, tropov, ali pa naravnega parka :) Ce pa lahko pograbim masko in grem cez balkonska vrata fuknit se v koralni greben je pa res idila totalna (ki ne rata zmerom). Kaj ces lepsega.
Kaj bi ti brez mene :-)))
Trpel :)

Strani: 1