Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[bc123a]
> [vickibedi]
> Ja, hoteli so super, če pelješ ljubico na seks vikend v Monte carlo ;)
> Če greš pa s familijo na dopust, je hotel zame no go :)

Okusi so razlicni, ampak ne razumem logike, kaj bi bilo s familijo narobe. To da drugi cistijo za tvojimi froci in tabo? To da lahko oddas froca v varstvo, CE HOCES? To da drugi kuhajo? To da imas vsak dan sveze brisace in (najmanj) vsak teden svezo posteljnino? To da zjutraj opazis da je crkla zarnica in je zvecer cudezno popravljena?

What is there not to like, damnit?
Mene v hotelih kronično moti (pre)majhen prostor, hotelske sobe so večinoma standardizirane za 2 osebi. (ne predstavljam si kako tisti, ki imajo večje familije, sploh dobijo sobo za 5 ali več oseb, najbrž jih morajo najeti 3 :). Kronično primanjkuje odlagalnih površin (kam sploh daš vso robo, če si na daljšem dopiustu ?), obešalnikov in štek-doz. Če se nočeš vezat na fulpenzion,(zajtrk je dovolj, kosilo skoraj vedno jemo zunaj, kuhanih večerij pa ne jemo,) v sobi ne moreš pregret niti čaja, mleka, v mini frižiderju imaš ponudbo vodke in viskija, namesto sira in jogurta. Itak da je WC samo eden in ta v kopalnici...tko da bivanje v hotelu je zame za par dni čisto v redu, ne predstavljam pa si, da bi bil 10+ dni v enem hotelu, za popiz*it.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2775701

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[vickibedi]
Mene v hotelih kronično moti (pre)majhen prostor, hotelske sobe so večinoma standardizirane za 2 osebi.
Ni res. Factchecking: #fakenews
(ne predstavljam si kako tisti, ki imajo večje familije, sploh dobijo sobo za 5 ali več oseb, najbrž jih morajo najeti 3 :).
Najamejo pac vecjo sobo. Tem se rece junior suite, ki jih ima veliko pocitniskih hotelov (resortov), sicer pa vzames taksno sobo, kot jo pac zelis. Ni pa gotovo to tista najcenejsa ki jo oglasuje "Relax travel" slovencem :)

Recimo, hotel ki ga gledam sedaj ima klasicne sobe 22m2, ki so za par cisto dovolj, ter junior suite ki so 10% drazje ob istem stevilu oseb in so 45m2. Ko smo sli s hcerko pri 6 mesecih na pot smo imeli rezervirano klasicno sobo 35 m2, pa so nas kar v recepciji apgrejdali v suito 52m2 :) Nase celo stanovanje ima 3 m2 vec!
Kronično primanjkuje odlagalnih površin (kam sploh daš vso robo, če si na daljšem dopiustu ?)
V omare. Sicer pa glej zgoraj. Ce gres z avionom imas na osebo en 20 kg kufer. Ce ne znas spakirati za druzino 60 kg prtljage, si Slovenec.
, obešalnikov in štek-doz. Če se nočeš vezat na fulpenzion,(zajtrk je dovolj, kosilo skoraj vedno jemo zunaj, kuhanih večerij pa ne jemo,)
Jah prav. Mi pa s hcerko gremo v all inclusive ker je pac lazje, zajtrk od tipicno 7 do 11 ure, kosilo od 12 do 15 ure in vecerja od 18 do 21 ure. koliko bi pa pojedel? To tudi pomeni da je od 7 do polnoci ponavadi vedno odprto nekaj za dobiti pijaco.

Ne jeste kuhane hrane za vecerjo, ni problema, v vecernih bufettih v solidnih hotelih imas ponavadi 10+ predjedi, 5 vrst kruha, sadni bar, solatni bar... ne vem kaj bi se hotel?
v sobi ne moreš pregret niti čaja, mleka
Ti imas eno cudno (sorry) mentalno predstavo o tem, kaksni so hoteli. Se v vsakem hotelu kjer sem bil na pocitnicah je bil vrc za vreti vodo. Z mlekom je malo tezje, a mi smo s sabo vozili mleko v prahu (Pomurka), ker je bilo bolj higienicno zavreti vodo iz flase in dodati prah, kot pa tvegati pokvarjeno mleko in zelodec.
, v mini frižiderju imaš ponudbo vodke in viskija, namesto sira in jogurta.
Sir in jogurt imas od 7 zjutraj do 11 ure v restavraciji, all you can eat.
Itak da je WC samo eden in ta v kopalnici...tko da bivanje v hotelu je zame za par dni čisto v redu, ne predstavljam pa si, da bi bil 10+ dni v enem hotelu, za popiz*it.
Ce bi bil jaz v taksnem hotelu, kot ga imas ti v glavi bi tudi popizdil. Samo v taksen hotel se nikoli nisem sel na dopust.

Strani: 1