Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
Zadnja sprememba: bc123a 21.05.2019 14:57
[NemirniTujec]
> What is there not to like, damnit?

Pac, saj ti pravim, nisi normalen :-)))
Saj to vem, samo me zanima logicna razlaga. Ker ponavadi dobim odgovor "brisace so umazane in raztrgane, na postlji so umazane rjuhe, klime ni (je bolje v sotoru), hrana je vsak dan ista" in se vprasam, pa v kaksen hotel si to sel ti... v severno korejo ali kaj?

Poleg tega dober hotel iz neprebavljive destinacije zna narediti odlicno dozivetje.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2775672

Strani: 1

anon-25179 sporočil: 283
Zadnja sprememba: anon-25179 21.05.2019 15:13
Moja je sefica v hotelu 5*, kjer poleti soba lahko stane 3 jurje na noc, pa ko slisim zgodbe sobaric, me mine, da bi se kdaj spal v hotelu.

No, saj meso bi tudi verjetno nehal jest, ce bi poznal koga v mesninah :).

Ljudje so zivali, hehe.
anon-207617 sporočil: 6.899
[bc123a]
> [NemirniTujec]
> > What is there not to like, damnit?
>
> Pac, saj ti pravim, nisi normalen :-)))

Saj to vem, samo me zanima logicna razlaga.
Ah kolega... zato pa si ti mojster tehnicar, jaz pa obicni salesman :-)

Money money money, makes it funny... Gre seveda za dobri stari eur/m2. Bungalov ima 50 ali vec kvadratov pa se nekaj placa spredaj, za 200 na dan, organizirano v dnevni prostor in locene majhne spalnice. Ce bi zelel imeti take hotelske povrsine, bos moral placati stiri sobe, in bo prec 600 na dan.

In ker dnarja nimamo, tri froce pa imamo, je ful lazje se pridusat da nam bungalovi bolj ustrezajo, kot priznat da za komfortno, prostorno hotelsko bivanje pac nimamo cvenka.

Ni Mourinho v Manchestru najemal bungalova.. najemal je pol nadstropja v hotelu in placal 400K na leto.

Kaj bi ti brez mene :-)))

Strani: 1