Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
Alexandria Ocasio-Cortez je superzvezda in če bo želela bo bodoča predsednica ZDA, saj ima vse kar potrebuje za izvolitev. Navijal sem za Trumpa, ki se je boril proti Clintonovi, danes pa kaže, da Trump nima niti minimalne možnosti proti AOC, le demokrati se morajo odločiti. Po pravici presedata mi pahorjasta idiota Bolton in Pompeo, ki sta kot Cerar že zdavnaj presegla mejo svoje nesposobnosti...AOC na: www.imdb.com/title/t..._=tt_ov_vi

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2773019

Strani: 1

Rotty sporočil: 1.242
AOC je kot naša Joveva. Fasada notri pa luft. AOC še treh vej oblasti ni znala našteti, tako samo čakamo in se veslimo, njenih briljantnih nastopov, ko bodo nasproti stali prvokategorniki. Pri tem pa ji novinarji ne bodo mogli štange držat. No, še prej se pa veselim nastopov Joveve.

Če bi ji pa slučajno uspelo, je pa ta butara, zaradi svoje omejenosti (da ne uporabim drugega izraza), katerih se, kot vsi njej podobni, seveda ne zaveda, bolj nevarna kot sam hudič. Ta zna zakuhat še vraga in pol.
anon-479146 sporočil: 49
čas vnosa: 06.05.19 06:53
[FIN-311684]
Alexandria Ocasio-Cortez je superzvezda in če bo želela bo bodoča predsednica ZDA, saj ima vse kar potrebuje za izvolitev. Navijal sem za Trumpa, ki se je boril proti Clintonovi, danes pa kaže, da Trump nima niti minimalne možnosti proti AOC, le demokrati se morajo odločiti. Po pravici presedata mi pahorjasta idiota Bolton in Pompeo, ki sta kot Cerar že zdavnaj presegla mejo svoje nesposobnosti...AOC na: www.imdb.com/title/t..._=tt_ov_vi
majstr.....njen green-new-deal je že bil na glasovanju v senatu...al house-u....vodja demokratov v houseu Mitch McConnel je dal na glasovanje.....demokrati so glasovali 0 za green new deal....54 proti.....takih radikalcev, kot si ti je v sloveniji preveč

Strani: 1