Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
Treba je naredit nekaj podobnega kot je predlagal Trump v US: vse ilegalce posljemo v "sancturary cities". VSI demokrati v v LUFT! He he, jim je zabil kajlo.

Pametne stevce namontirat zelenim, (danes jih itak vecina ze ima) in nato "Toliko elekrike kolikor je zelene proizvodnje" Jaz bi jim pri obracunu poslal se prijazno tabelo: tale elektrarna, ki ste jo blokirali, bi vam dala se dodatnih 55 min luci na dan. In tako dol po spisku.
Tile so za okolje samo toliko casa, dokler drugi placajo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2772328

Strani: 1

anon-182066 sporočil: 11.068
[PyotrNovak]
Jaz bi jim pri obracunu poslal se prijazno tabelo: tale elektrarna, ki ste jo blokirali, bi vam dala se dodatnih 55 min luci na dan. In tako dol po spisku.

Še bolje bi bilo, da te luči spleh ne bi gorele. Ni mi jasna politika države, ki zaheva rasvetljevanje z javno razsvetljavo cele noči, celo v spalnih naseljih. Pasjeljubci, ki radi spehajajo svoje cucke ponoči (v moji ulici so morali na zahtevo ene pasjeljubke postaviti vsaj 20 lamp, prečno na glavno ulico, da lahko ona, zmešana baba, ki je bila najbolj glasna, svojo džukelo vodi ponoči na sprehod, da se med potjo ne spotakne in si ne zlomi nogo. Če bi ugasnili vso to javno zazsvetljavo ali vsaj namontirali na stebre fotocelice, da bi se prižigal lampe samo takrat ko kdo pride mimo, bi prihranili ogromno elektrike. Tako pa po innerciji zabita država moti živali, predvsem divje in spušča denar v luft popolnoma brez veze. Če naj bi razsvetljava povečevala varnost pred vlomilci, bi bilo ceneje te spraviti iz ulic s poostrenim kaznovanjem, ne pa s celonočnim svetenjem.

Strani: 1